Kırık Gözlük(Colourmen Hafta sonu freeride kaçamağı)

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
(link)
22.11.2009 Tarihli colourmen haftalık gezisinde hedef Uğur abinin
(Colourman3' ün) bundan üç ay önce bisikletinden uçtuğu bölgede
tekrar aynı inişi yapıp(TABİKİ AYNI UÇUŞU YAPMADAN) üzerindeki laneti kaldırmak ve KIRIK GÖZLÜK EFSANESİNİ SAĞLAM GÖZLÜK EFSANESİNE
çevirmektir acaba sonuç ne olacak? Lanet ortadan kalkacakmı :D

(link)
Sabah saat 07.00 da kalkılır ve saat 08.00 da her zaman olduğu gibi merama
diğer colourmen lerle buluşmak üzere gidilir.Ama oda ne lanet uğur abiyle Muratı neye çevirmiş öyle:eek: :eek: :eek:

(link)
Neyseki arkadan gelen ses selam bizim murattan gelir ve derin bir oh çekerim

(link)
Ve işte canım Mustafa Amcam kendisi Şömine Cafenin bekçisi
özellikle sivil giyinip hırsızları şaşırtıyor bir özelliğide Mustafa amca colourmenlere gezilerinden önce hep dua eder

(link)
ugur abide gelir ve yeni cicileri ile bize hava atar

(link)
Meramda kahvaltı süper ama Uğur abide derin bir düşünce acaba
kırık gözlük efsanesini sona erdirecekmi
(link)
Muratın pek umrunda değil evsane habire götüreceğim diye uğraşır colourman4 murat acaba oda bu efsaneden etkilenecekmi?

(link)
Enerji içecekleri ve muz takviyesi yapılır depo doldurulur keyifler full dur artık

(link)
(link)
Enerjiyide hazır almışken kendimi tutamayıp biraz downhill yapayım diyorum

(link)
Colourmenler yepyeni fosforlu yeleklerini denerler zira gece yolculukları için çok gerekli bu yelekler malasef şoför arkadaşlara arka lambalarımız yetmiyor bu arada uğur abimizede teşekkür yelekleri finansa eden ve bize getiren oydu.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
Ve Kırık gözlük bölgesine gelinir kırık gözlük bulunur sıra iniş hazırlıklarına başlamak ve laneti ortadan kaldırmaktır.
(link)

(link)

(link)

(link)
Oda ne :eek: :eek: Colourman3 uğur abimiz kendini arkaya veremeyince düşer
anlaşıldiki uğur abi bu laneti ortadan kaldıramayacak:D :D

(link)
Sıra bende Bu tepelere bisiklet taşımakta pek kolay değil hani.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
Yehu ve Kırık gözlük efsanesi benim için düşmeden sona erdi ama bu efsanenin sona ermesi için Colourmen4 de düşmeden inmesi gerekir.

Scudo

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
abi helal olsun valla.süpersiniz siz yaa.dag taş off road yapıyosunuz.canım cekti valla.oralarda düşmesi bile cok zevklidir ya.böylebir günü paylaştıgınız icin teşekkürler abi.

Saygılarımla mc_emre

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
(link)

(link)
Sevinçten dört köşeyim yehuuuuuuu:D :D :D :D

(link)
Sıra colourmen 4 de hadi go go murat

(link)

(link)

(link)

Burda video çektiğimiz için Colourmen4 Muratın düşüşünü fotolayamıyoruz
sonuç olarak 2 ye bir kırık gözlük evsanesi devam ediyor ama Muratı bir xc bisikletle downhill lik bir yerden inme cesareti için kutluyorum

(link)
Oda ne geri dönüş yolumuda benim aileyi görüyorum tesadüfün böylesi
Soldaki bayan teyzem 5 yaşına kadar beni büyüttü kendisi Rizede annemi ziyarete geldi canım teyzem.

(link)
Canım Annem
(link)
Canım babam aldığım bisikletlerde finansman kaynağım:D :D :D
Neyse fazla reklama gerek yok yola devam

(link)
Burasıda Meramda farklı bir yapı doğu ve batı sentezi bir yapı sanki masal ülkesindenmiş gibi değilmi:)

(link)
(link)
Oh be dünya varmış ,Bu güzel restaurantta kandil restaurant yanımızdaki saygıdeğer insanda Hamit bey kendisli buranın patronu çok iyi bir insan ayrıca Konyaya gelecek arkadaşlarada tavsiye ederim çok güzel bir ortam hem kaliteli hem ucuz en önemlisi Meramda doğa ile iç içe

(link)
(link)
Ve artık konya merkeze zafer caddesine geldik kalabalıkta yok olma süreci başladı. toplamda 30 km ama bol actionlu bir geziydi Uğur abiyi ve muratı cesaretlerinden dolayı kutluyorum Colourman2 fatihede zayıf not verdim sonuç olarak kırık gözlük efsanesi devam ediyor uğur abi iniş için kendisini geliştireceğini söyledi eee yenilen pehlivan güreşe doymazmış:D :D :D Diğer gezilerde görüşmek üzere

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Keyifli fotoğraflar ve efsane pedallamalar...
Teşekkürler.

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@Özkan APAYDIN
Asıl sen süpersin Özkancım Daha öncede dediğim gibi sen hep bizimlesin bizim aramızdasın tüm gezilerimizde adın geçiyor ayrıca colourmen balıkesir çalışmaları nasıl gidiyor :p birde övgü dou kelimelerin için kucak dolusu colour öpcüğü sana kendine iyi bak

@emre güven
Selam Emrecim övgü dolu sözlerin için teşekkür yorumlarınla bizimle olduğun için asıl biz sana teşekkür ederiz

M.Kaba

Forum Bağımlısı
Tepki
685
eğlencenin doruğa çıktığı anın kanıtıdır bu resimler.Heyecanlı geçtiği belli

• Beğen
Tepkiler: Uğur Vural

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@Hakan Eşme

Merhaba Hakan Bey keyif aldığınız için çok mutlu oldum :) sizler keyiflenince benim keyif iki kat artıyor inanın bu arada kurban bayramınızı kutluyorum kendinize ve bisikletinize iyi bakın

• Beğen
Tepkiler: Faik OFLAZ

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@Faik OFLAZ
:) :D Selam faik bey sizi göklerden bekliyoruz ama lütfen paraşütle gelin göklerden zira full süspansiyon bir bisiklet kullanmıyorsunuz:D :D

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba arkadaşlar. ;)

Ben sizin konunuza mesaj yazdım diye hatırlıyordum, ama baktım ki bir mesaj yazmamışım.

Hani ne diyeceğimi de şaşırdım, çok güzel gezi mi ? Yapmışsınız, tehlikeli bölgelerde sanki bir aksiyon filmi çekimin de mi? Bulunmuşsunuz, ne diyeceğimi şaşırdım.
Ama yüzlerinizden müthiş keyif aldığınızı, neşenizin çok yerinde olduğunu görünce, sizleri kutlamaktan başka, bizim yapacağımız hiç bir şey kalmıyor demekten başka, yazacak sözümüz kalmıyor.

Hepinizi kutluyorum.

Sevgi ve selamlarımla.

Küçük bir Not: Sizlerden özür dileyerekten EKSTREM BÖLGE DH & FR bölümündeki Colormenlerden Bİr KaÇ Foto isimli konunuzu, bu konuyla birebir aynı olması dolayısıyla kilitledim. Ama derseniz ki, burdaki konumuzu oraya alın, bu konu EKSTREM BÖLGE DH & FR konusuna yakışır derseniz, sizin isteğinizi yapmak kolay.
Forumumuzda, aynı konular, tek yere açılabildiği için bu uygulama yapılmıştır. :)

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@MUHAMMED KABA
Colourmen olmak hayatı anlamlı kılıyor ve eğlence kaçınılmaz oluyor teşekkürler
ğ
u
r

• Beğen
Tepkiler: ugurcuum

ugurcuum

Aktif Üye
Tepki
435
Kırık Gözlükle ile ilgili olarak Colourman1 Uğur'un bahsettiği uğur bendim :D Bir 19 Mayıs günü Kask ve dizlik kullanmadan aynı noktatan inmeyi denedim (Büyüklerimiz buna Cahil cesareti diyorlar :D ) Ve bu iki günlük bir yatak istirahatine malolmuştu. Laneti ortadan kaldırmak ve özgüvenimi yeniden kazanmak maksadıyla yeniden bir iniş denedim.. Maalesef gene olmadı :D Fakat Kask ve korumaların önemini bu son inişte gerçekten daha iyi anladım..Kask kullanmayan arkadaşlarımızıda bu vesile ile buradan uyarıyorum..:Skull-175 :Skull-175 :Skull-175

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
İşte colourman 4 ün efsane düşüşü sizlerle
:Skull-175 :Skull-175 :Skull-175
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

gördüğünüz gibi kask ve dizlik yine büyük bir yaralanmadan kurtardı
Mutlaka bu tür sporlarda kask ve dizlik kullanın kulanmayanı uyarın.
SAYGILARIMIZLA COLOURMEN TEAM:Skull-175 :Skull-175

haluk akalın

Daimi Üye
Tepki
831
Vahşi batı izlenimi veren doğada bisiklet kullanmak,ormanın içinde kullanmak
kadar güzel olmalı.Tebrikler süpersiniz.

• Beğen
Tepkiler: Uğur Vural

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@Ender Alıcıoğlu

Değerli yorumunuz için teşekkür Ender bey forumdaki teknik düzenlemeler içinde ayrıca teşekkürler sizler değerli yorumlarınızla bizlerle beraber olduğunuz sürece bizde forumda en güzel en heyecanlı gezilerimizle colourmenlere yalışır şekilde olmaya devam edeceğiz

@haluk akalın
Teşekkürler Haluk Bey asıl sizler süpersiniz her boş anınızı değerlendirerek süper bir grup ruhuyla bizimle o güzel gezilerinizin fotolarınızı paylaştığınız ve o değerli yorumlarınızla gezimize değer kattığınız teşekkürler.Pedala bastığımız gücü sizin değerli yorumlarınıza borçluyuz

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
kısada olsa çok eylenceli bir gezi olmuş.bazen düşmekte eylenceli olabiliyo.bisiklet sürmeyi öğrenirken düşmeyenin temelinde eksiklik var derim