Kim idi o ? (bulundu)

Exciting

Aktif Üye
Tepki
112
Bisiklet
Merida
Bu sabah saat 08:00 sularında Bayburt'un biricik Saat Kule Meydanı'ndan bir bisikletli geçti ki ciuuvvv! O derece hızlıydı yani. Altında Cannondale'si, kafasında kaskı, sırtında çantası. Mavili gibi bir şeydi sanki. Göz açıp kapayıncaya kadar kayboldu. Arkasından bağıracak gibi oldum ama nafile.

@SerkanNamazcı bayram sonrası geleceğini söylemişti ama sonradan bir ses çıkmadı gerçi.

Yazımı okuduysan cevap ver hızlı adam. Ters yönden de gitme bir daha. Bizim burada ehliyetleri kasaplar veriyor ona göre :)

Scudo

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Özal AYDIN
:)
Çetin Aksak,
Bayburt da şuanda ben geldim,
Sonra sahile kadar pedal çevirdim :))
Kendisi şuanda soğanlı dağında tur yapıyor.

Facebook üzerinden ekleyebilirsin

Exciting

Aktif Üye
Tepki
112
Bisiklet
Merida
Facebook kullanmıyorum. Buradan irtibata geçemez miyiz acaba? Gitmeden soğuk bir şeyler ısmarlasaydık adama :)

• Beğen
Tepkiler: SerkanNamazcı

Exciting

Aktif Üye
Tepki
112
Bisiklet
Merida
Mutlu son :)

@SerkanNamazcı 'nın da yardımlarıyla Çetin abi ile görüştük ve mesai sonrası hemen buluşup yemek, çay, sohbet , muhabbet derken yaklaşık 5 saati beraber geçirdik. Bu arada yolda karşılaştığımız bir bisikletliyle daha tanıştık. Ayrıca özel mesaj yoluyla ulaşan bir Bayburtlu daha var @gaplumbaga onunla da en kısa sürede müşerref olacağız inşallah. Önümüzdeki günlerde güzel bir bisiklet grubuyla estirebiliriz Bayburt'u :)

Bu arada halâ bisiklet alamadım, orası ayrı tabi. Çetin abi çok kötü girdi kafama. 1-2 haftaya kalmayacak sanırım. Hadi hayırlısı...

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çetin işini bilir, hadi hayırlı olsun şimdiden.
Yakın zamanda bende gelebilirim

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
@Özal AYDIN keşke bir fotoğraf çekseydiniz yükleseydiniz buraya iyi olurdu

Tepki
20
Bisiklet
Cannondale
Bir yıl oldu forma girmiyorum siz degerli pedal daş ların muhabbeti üzerine girdim sohbeti ayrıntılı bir şekilde okudum muhabbet çok koyu herkes Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Exciting