Kim demiş bisiklet hevesi geçti diye (kafkas pedal grubu)

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında kafkas tarafından paylaşıldı.

 1. kafkas

  kafkas Üye

  Kayıt:
  21 Ekim 2014
  Mesajlar:
  63
  Beğeniler:
  70
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Scott
  Seviye:
  Merhabalar değerli forum üyeleri. Tarih öğretmenliği yaptığım okulda bisiklet grubu kurma aşamasındayım. Öğrencilere haber saldım hiç de azımsanmayacak bir sayı çıktı. İlgi üst düzey, hafta boyunca ne zaman çıkıyoruz hocam diye soruyorlar. Aksesuar alanlar bile var. İki haftadır ufak şehir turları atıyoruz. Tabi ufak olmasının birinci sebebi öğrencilerimizin yaşları küçük. Genellikle okul bahçesinde ve çevresinde tur atıyoruz ya da özel bisiklet kiralama yerlerinde bisiklet kiralayıp durum değerlendirmesi yapıyoruz. Sizlerden ricam şudur ki, öğrencilerine hayatın bilgisayar oyunundan ibaret olmadığını, takım ruhu ne demektir bunu anlatmayı, sporu sevdirmeyi ve nefes aldırmayı hedeflediğim bu yolda değerli tavsiyelerinizi beklediğimi bildirmek isterim.
  Öncelikli olarak güvenlik ve basit tamir konusunda gelişme yoluna gitmek istiyoruz. Bakü'de 3-4 güzel alan var sadece bisiklete ayrılan, buralara gidip güvenli sürüşler yapmak istiyoruz. Bu konuda ve diğer konularda tavsiyeleriniz beklerim.
   

  Ekli Dosyalar:

  kadir karademir, Eren Şm ve Fevzi Orak bunu beğendi.
 2. Fevzi Orak

  Fevzi Orak Kıdemli Üye

  Yaş:
  23
  Kayıt:
  5 Haziran 2014
  Mesajlar:
  262
  Beğeniler:
  346
  Şehir:
  Mersin
  Bisiklet:
  b'Twin
  Seviye:
  Ne güzel birşey yapıyorusunuz hocam ... Öğrencileriniz çok şanslı sizin gibi bisiklete teşvik eden bir öğretmene sahip oldukları için ..
   
  kafkas bunu beğendi.
 3. CelliosIV

  CelliosIV Misafir

  Hiç böyle bir grubum olmadı :agla: Tecrübeli arkadaşlar birazdan doluşurlar :D
   
  kafkas bunu beğendi.