kim bu arkadaşlar

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında çağatay_çankaya tarafından paylaşıldı.

1. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba bisiklet forum ailesi az önce kanal 7 de göster kendini adlı programda 4 tane fr yapan arkadaş çıktı her ne kadar tvye 20 cmden baksamda :D arkadaşları çıkaramadım. acaba bu arkadaşlar bisiklet forumdan mı? valla çok merak ettim eğer forumdasa neden bizim t-shırtleri giymediler yaw valla çok güzel olurdu ama tebrik ediyorum 4' de kask ve eldivenli idi. kısada olsa güzel bir şovdu...

2. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bende merak ettim doğrusu keşke önceden haberimiz olsaydı izlerdik.

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

FR demeyelim de, trial yapan arkadaş çıktı :) Sonlara doğru heycandan olsa gerek ufak tefek hataları oldu ancak kasklı ve eldivenli görüntüleri gerçekten çok hoştu.
    Sanırım Kayseri'denlermiş. Bileniniz var mı?

4. Ozan Güven

Ozan Güven Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bilinçli mi oldu bilmiyorumda sonlara doğru ön kaldırırken lastiğin maşadan ayrılması ilginç oldu oldukça da alkış aldı :p ..Ben de merak etmedim değil:)

İlginizi Çekebilir

20150722_101706.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
3.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...