Kilometre?

castelloterminator

Aktif Üye
Tepki
57
slm arkadaşlar yeni üye oldum ve bir çok konuyu okudum foruma şöyle bir giriş yapmak istedim:)

tavsiye edeceğiniz kilometre ölçer varmı ? çünki çoğu çabuk bozuluyor ve gerçeği yansıtmıyor bir çoğuda biraz hız yapınca sapıtıyor ne tavsiye edersiniz ve fiyatı nedir?

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bir Km saatine ne gibi özellikler arıyorsun ve bunun için ayırdığın tahmini bütçe nedir? :)

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Marka olarak tavsiyem;
Sigma
Blackburn
Cateye markaları olacaktır.Bunların herhangi bir modelini güvenle alıp kullanabilirsin.
15$'a da var, 150$'a da var.Kendine uygun modeli ise, kullanım tarzın, beklentilerin ve bütçen belirler.

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
Sigma almanı tavsiye edeirm. aslında doğru düzgün birşey alırsan neden bozulsun ki??? ama gidip 10 liraya bir saat alırsan bozulur. bende yaptım o hatayı geçmişte. 300. kilomtrede aletin hafıza off oldu:) bende gidip doğru düzgün birşey almak zorunda kaldım. verdiğim 10 lirada haybeye gitti.
sana arkadan ışıklı bir ölçer almanı tavsiye ederim Sigma 1606L kullanıyorum çok memnunum!!!

castelloterminator

Aktif Üye
Tepki
57
tavsiyeleriniz için sağolun edoganer kardeş senin tavsiye ettiğin 57 ytl çok pahalı değil ama şöyle 20-30 ytl ye alabileceğimiz ve hemen bozulmayacak bi model varmıdır acaba çok fonksiyonlu olması önemli değil bozulmasın yeter.

erhan_

Üye
Tepki
7
ya ben 15 milyona hız (kmh olarak) bide kaç km yol yapıldığını gösteren bişi istiyom elektronik olursa sevinirim tavsiyeniz nedir bide z.burnunda istede oturuyom yakın bi yerler var?

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Cateye ve Blackburn markalarını tavsiye ederim.

krm.bmx

Üye
Tepki
17
Cateye Blackburn ve sigmayı travsiye ederim bunları güzenle kullanabilirsin