Kilo vermeli miyim?

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında egehan tarafından paylaşıldı.

1. egehan

egehan Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba,
    Öncelikle yaşım 16 1,71 boy. ve 67 kiloyum.
    Bundan yaklaşık 3-4 ay önce 78 kiloydum geçen yazın sonunda(okul dön. başlamısan doğru) 83 kiloydum.Öncelikle bu şekilde hızlı bir biçimde kilo verdiğim için vücudumda sarkıntılar oluştu bunları ne şekilde giderebilrim ? ve diğer sorum ise daha fazla kilo vermeli miyim çevreme göre vermemem gerekiyor daha fazla sağlık açısındansa normal-normal e yakın bir durumdayım,bu konularda yarımcı olursanız sevinirim

TEŞEKKÜRLER

2. Frédéric LAPOİNTE

Frédéric LAPOİNTE Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu sarkıntılar kaslandirinca giderler.
    Baya zayifladin.Daha fazla zayiflaman gerekiyor mi? Bilmiyorum ama bunu biliyorum: yag orani en dusuk olan sporcular, bisikletçiler.

egehan bunu beğendi.
  3. esekercioglu

esekercioglu Yeni Üye

Seviye:
    Kafana kilonu takma, bisikletine bin, antrenmanını yap, vücudun düzelir mutlaka. Belki ayrıca biraz üst vücut çalışman da faydalı olabilir.

İyi çalışmalar

Evren

egehan bunu beğendi.
    egehan

egehan Kıdemli Üye

Seviye:
    Bilgiler için teşekkürler :) bisikletimin gelmesiyle tekrar başlıyacağım zaten ama bir dambıl seti alsam iyi olur :)

İlginizi Çekebilir

0001.jpg
İstanbul Avrupa yakasında yol bisikletinizle antrenman yapıyorsanız alternatifiniz maalesef çok fazla değil. Şehrin kalabalık yapısı,araç popülasyonu,trafikte bisikletliye duyulmayan saygı...
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...
bettiniphoto_0198663_1_full.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...