KILLER Drop Off jr...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Bu bisikletin sıfırı yok hatta Türkiyede bir eşi benzeri de yok...

BF Okuru

Üye
Tepki
1
çağrı abi sana bişey sorcam,ben de dirt jump bir bisikletin uzun zamandır hayalini kuruyom da,şöyle ucuz yollu bir bisiklet toplamayı düşünüyorum.sence şu bisikletin kadrosu dirt jupm için uygunmu?
(link)
eğer uygunsa üzerine full acera+hussar parça döşeyip,2.35 lik lastikleri döşemek istiyorum.
hatta kadro uygun gelirse kadronun sele borusu için olan uzantıyı kesip düzleştiricem,kısaltçam yani,bide 100mmlik suntour xcm maşayı da taktım mı tam olacak.(tabi kadro uygunsa)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
o bisikleti gördüm ben öle hiç bi özelliği yok ve kadrosuda iyi bişey değil...Ayrıca disk kulağıda yok yani disk taktırmak istersen elinde kalır...Ama öle bişey yapmak istiyosan 13" kadrolu bir kron xc1000 alabilirsin mesela...

BF Okuru

Üye
Tepki
1
ya disk taktırmak niyetinde değilim,kadrosu baya bi küçük olduğu için sanki uyar gibime geldi.tek kötü yanı demir olması onun haricinde boğaz takılan yer oversize falan.neyse bi krona bakayım.

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bence uygun küçük bouyda bir kadro bulsan daha iyi...Demir yığınlarıyla uğraşma harbiden...;)

bu SR Suntour'un 120 liği varmış...Var mı öyle birşey acaba...Biri söyledi de...Duyan, gören, bilen varmı merak ediyorum...???

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
suntour un120 lik maşası var mı bilmiyorum ama Rst nin 130mm çalışan bir maşası var onu biliyorum ama...bu sene piyasada hiç görmedim...

BF Okuru

Üye
Tepki
1
ya abi ağırlığı çok önemli değil en fazla 3 kilo eder o kadro,yani bunu 50 ye bulabilirim ama kron kadrosunu 200 den aşağı nerden bulcam.
Bu kadro olmaz mı ya?

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
bu kadro olur olmasına ama crom-alloy kadro daha çabuk çatlama kırılma yapar daha az dayanıklıdır falan felan...

BF Okuru

Üye
Tepki
1
yok bu hi-ten full demir yani.ya merak ettiğim mesela sendeki bütün malzemeleri bu kadroya taksak ağırlık haricinde neler değişir?

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
bunun açıları benimki kadar iyi olmaz aynı dengeyi tutturamassın

BF Okuru

Üye
Tepki
1
ama yine de idare eder yani?dimi :),yani bu kadroya toplarsam pişman olmam dimi,yani idare eder,orta halli bir dirt bike ım olur mu?

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
yorum gec oldu ama hic kimse masallah dememis nazara gelcek :) masallah

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Can'cım...O bisiklet artık yok:D...Mesela maşası bende, freni Antalya'da belki kadrosu da başka yerlere gidecek...(fren bir örnekti dikkate almayınız:p...)Çağrı abin onu dağıttı, yerine daha amacına uygun bir yarış makinası topluyor;)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
@cyclist_43
Sadece bir mesaj üstünde o bisikletin artık olmadığı yazıyor...Zahmet edip okumuyorsunuz bile...son 20 mesaj sizden...Post kasmanın alemi yok...Gerekli yerde yazsanız çok daha kaliteli olur forum;)

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
herhalde okumamış arkadasımız.bir daha daha dikkatli davranır.her insan hata yapar.

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Yapar evet hak veriyorum fakat 4-5 aylık 30 tane mesaj yukarda şuan...Neyse yaa...:Başlıkların başı yerine sonuna da bakmalıyız...Dikkat edelim...

• Beğen
Tepkiler: Hasan Çağri

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
Sattı bile bildigim kadarıyla...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.