KILLER Drop Off jr...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
hehe:D
Birde kumlama yöntemi var ama onu yaptırıp,boyattıktan sonra,test sürüşünde ilk çukurda yoldaki kumlarla buluşuyorsunuz...:D:D:D

Fethi Aktunç

Forum Bağımlısı
Tepki
243
Bisiklet
Trek
Bildiğim kadarıyla bu boyalar çok esnek deil yani çatlama imkanı var ve fazla renk seçeneğide yoktu..

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Elektrostatik boya, metal üzerine statik olarak yapışır. Boya, bir kalıp olarak değil, her atomu ile metalin üzerine yapışmış halde bulunur. Çekiş darbesi ile yamulttuğunuzda bile, boya kolay kolay zarar görmez (denendi, onaylandı). Çatlaması bu yönden pek mümkün değil.
Aslında binlerce renk seçeneği var skalada ancak uygulayıcı firmalar ana renkleri bulunduruyorlar. Her makinenin bir renge ayrılması, renk değişiminde makinenin tamamen o renkten arındırılması gerekiyor. Bu yüzden de basit renkler (siyah, beyaz, mavi, kırmızı, sarı gibi) bulunduruyorlar.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Kadronun markasını artık saklamıyoruz çünkü daha öncede söylendi ...Amoeba hussar dj

• Beğen
Tepkiler: assan34

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@HaliliOzturk
yok halilcim hic öle şey olurmu zımpara ucları artı parlatma aparatları var onlarla yapacam ben hic kıyarmıyım o güzelim kadroma

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
Halil daha önceleri birçok kez elektrostatik boya yaptırdık hiçte okadar sağlam değil patlama yapıyor zamanla.
Çok güzel fosforlu renklerde var ama onlarda soluyor bir müddet sonra.

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Valla benim TAXI elektrostatik boyandı...
Başlarda oldukça güzel tutuyordu fakat şuanda çok ufak çarpmalarda tık diye 1-2 mm si dökülüyor...Alüminyum da o kadar sağlıklı olmadığını söyleyebilirim..."Ama uzun vadede"...
eğer iki yılda bir kadro mu boyarım derseniz oldukça iyi bir seçim...ilk 2-3 yıl hiç birşey olmuyor boyaya...;)

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Yakınen gördüm. Hem rengine hem de yazılarına hayran kaldım. Emeği geçen herkeze tebrikler. Sahibine de kazasız hoplamalar :)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@Fatih_Bike
Evet öle bence gayette sağlam ve ergonomisi güzel bir kadro...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Hayır bildiğiniz Hussar kadro değil Hussar Dirt jump modeli Hardtrail endura için tasarlanmış sağlam ve Downhill açılanrı olan bir kadro...

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Üye
Tepki
2
çağrı abi sen bu bisiklete hiç binmiyon mu ya?nerdeyse bi iki ay oldu ne bi freeride fotosu görebildik ne de bi video?bekliyoruz:D

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
hehehe yarış sezonu başladı binmeye pek vaktim olmuyo buna İzzetle antreman yapıyorum hep...

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Benim bisiklete de şu bomber ı ekleyip birde doğru düzgün göbek-jant alayım...Ondan sonra birlikte çekeriz artık chaari ErkaL ben falan...Toplaşırız....:D:D:D

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.