Kıbrıs'ta bisiklete binmek

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Arkadaşlar sanırım forumda hiç Kıbrıslı yok, ama yaz başında Akyaka'da düzenlenen triathlon yarışına Kıbrıs'tan takım gelmişti. Sanırım Kıbrıs'ta bisiklet malzemeleri satan yerler vardır. Girne'de bildiğiniz dükkan var mı? varsa adreslerini verebilir misiniz? Bir de fiyatlar Türkiye ile kıyaslanırsa ne durumdadır? ucuz mu pahalı mı?
İlginize şimdiden teşekkürler...

Scudo

hypromellose

Aktif Üye
Tepki
431
fırat abi, 2005 yılında magosadan bir arkadaş beni karşılamıştı bisikletle. maalesef bağlantımı kaybettim o arkadaşla. O zman onun söylediği bisikletli sayısının kıbrıs genelinde 5-6 kişi geçmeyeceği idi. yine o arkadaşın söylediğine göre işeyarar hiçbir bisikletçinin olmadığı idi. genelde malzeme ekipman vs. yi türkiyeden getirtiyorlarmış.
zamanında bende aramıştım ne girnede ne lefkoşada nede mağusada bisikletçi bulamamıştım.

• Beğen
Tepkiler: tırt kaptan

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
slm arkadaşlar ben kıprısda ailemi bırakıp türkeyde yaşıyorum kıprısda tabiki prof yarışcılar var ve after marketde bulunuyor vede çok güzel bir bisiklet magazası ama girnede böyle bir yer yok girne çok turislik bir ve sosyete biryer oldugu için orada yok lefkoşede var akcanlar bisiklet hilmi akcan diye bir abimiz var kendisine çok selamlar dersin benden gaziantepden kenan dersen tanır.ziyaret edmeni mutlaka tavsiye ederim çeşit çok kib.

• Beğen
Tepkiler: tırt kaptan

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Ne yazık ki sadece Girne'deki dükkanlar işime yarar. İlgine çok teşekkürler...

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
niye sadece girnedikler yarıyor sana? lefkosa girne arası 20 dakika minibüs ile. eğer gelemiyorsanda söyle bana varsa istediğin parçalar alıp getireyim yada (link) sitesine bak işine yarayan parça warsa bak gidip rm tarafından getireyim sana aralık başında istanbulda olucam aam gelince yardımcı olabilirim hazirana kadar malum okulum bitiyor artık mezun olucam saygılar

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
@iskoc
Sağolasın İskoç, eşim kongreye gidecek, Girne'den ayrılacak vakti olmaz. Zaten bende kıyafet türü şeyler sipariş verecektim. Dolayısıyla onun bana uyup uymayacağına bakması lazım. İlgine çok teşekkür ederim. Bu arada Muğlalı mısın? Muğla'daki bütün bisikletçileri tanıdığımı sanıyordum?

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
yok bodrumda oturuyorum ben. tam olarak ne zman gelecek kongreye istediğin bişeyler varsa yardımcı ola bilirim ve girneye götürebilirim yada lefkoşaya gelirse yardımcı olabilirim kendisine

cyprusmem

Üye
Tepki
33
@tırt kaptan

Kıbrıslıyım lefkoşada üney bisikleti sana tavsiye edebilirim.

Tunakan Önen

Forum Bağımlısı
Tepki
273
Bisiklet
Salcano
Konuyu biraz hortlatmış gibi olucak ama yeni konu açmaktansa konuyu güncellemeye karar verdim Akcan bisiklet'ten başka bisiklet satan bir yer varmı acaba ? her zamanki gibi 1 ay sonra kıbrısa gidiyorum