kıbrısa gıdecem ne yapmalıyım??????????

ceyhun555

Aktif Üye
Tepki
46
arkadaslar ben bu yaz veya 15 tatılde arkadasım la bırlıkde allah kısmet ederse kıbrısa bısıkletlerle gıdıp gezmeyı dusunuyoruz ama nasıl gıdecmızı bılıyoruzda ferıbotla mersınden gıdecez ama vıze lazım mı onun yası 17 benımkıde 17 eger ailemın tavrı o gune kadar degısırse gıdecegız lutfen bılgısı olanlar yazarsa sevınırım sımdıden tesekkurler bu arada bısıkletlerı ferıbot alırmı aranızda ferıbota bınen varmı :D hıc bınmedın de otobus gıbı mı ????????????????

Scudo

Erol Yusuf

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Specialized
arkadaşım eğer yanında tc kimliğin varsa istediin gibi kuzey kıbrısa giriş yapabilirsin bu arada vizeyi geç pasaporta bile ihtiyacın yok.

• Beğen
Tepkiler: ceyhun555

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
hayır hayır öyle değil benim abim kıbrısta geçen sene gitmiştim giderken babanın seni yurt dışına gitmene izin verdiğine dair bi belge gerekiyo noter onaylı (yanımda annemde vardı ve bırakmamışlardı beklemek zorunda kalmıştık) ayrıca sana verecekleri süreden daha çok kalırsan kaldığın her ekstra gün için 60 ytl ceza ödüyosun ve son bişey daha kıbrısta herşey türkiyenin iki katı fiyat olarak tabi başınıza bişey gelse kimse dönüpte bakmaz bile helede türk olduğunuzu öğrenirlerse(yerel halk türkleri sevmiyor) trafik ise çok tehlikeli insanlar sürekli hız yapıp artislik yapmaya çalışıyolar ( ben gittiğimde birisi göbekte el freni çekti hızını alamayıp kaldırıma girdi ve sağ arka tekeri kırıldı ) yani diyeceğim oki kıbrısa bisikletle gitmeyi hiç düşünme gezerim öyle diyosan turistik olarak çok süper bi memleket bisiklet sana orada bela olabilir son bişey daha eğer kesin giderim dersen feribotla gitme çok iğrenç oluyo beni deniz tutmadı ama sağımda solumda kusanlardan midem bulandı bende kustum :D:D:D:D:D

iyi forumlar

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
ha feribota alırlarmı almazlarmı bisikleti bilmiyorum bide eşyaları ön tarafa yığıyolar bisikletine zarar verebilir...

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
feribota bisikleti alırlar. arkadasımızn dediği sabah 9 da cıkan feribotlar yolcu feribotları ancak gece cıkan yük feribotlarına binersen daha da rahat edersin. bisikletlede rahatca gezebilirsin ben üniversitede okurken (artık mezun oldum) 4 yıl noyunca bisiklet kullnadım ve ne bir kaza gecirdim ne de yakınından gectim. kARdesim beni tek basına ziyarete geldi daha 14 yasında ve kimse "nereye gidiyorsun hemşerim?" sorularını sormadı. dikkat etmen gereken sey sana verdikleri süreyi gecirmemen. fiyatlar konusunda her ne kadar 2 katı olmasada Türkiye'ye nazaran biraz daha pahalı