kesinlikle girin ve bir bakın derim(içimdeki doğa dağ bisikleti püf noktaları 13.böl)

Fatih GEZER

Aktif Üye
Tepki
132
benim çok sevdiğim bir program serdar kılıç ın sunuduğu ''içimdeki doğa''. serdar kılıç tam bir doğa hastası ve de uzmanı doğayla ilgili çok yararlı bir programdır.
herkese tavsiye ederim. sitede günleri ve saatleri var skytürk de yayınlanıyor...

ve beni çok mutlu eden 13. bölüm, dağ bisikletini, bisikletçiliğini anlatıyor eşsiz bir bölüm izlemenizi tavsiye ediyorum kesinlikle :rolleyes: buyrun keyfini sürmeye:

(link)

Scudo

Fatih GEZER

Aktif Üye
Tepki
132
adam sırf lastik tamiri nasıl yapılır diye anlatmak için bir türlü patlatamadığı lastiği kendi eliyle patlatıyor :D

Fatih GEZER

Aktif Üye
Tepki
132
adam lastiği patlayınca içini yaprakla dolduruyor, lastiğini mantarla tamir ediyor..

Metin Güler

Daimi Üye
Tepki
320
Bisiklet
Scott
Programın podcast linkinin burada verilmesi izleyemeyenler için gerçekten çok iyi olmuş, özellikle dağ bisikletine yeni başlayan veya ilgi duyan arkadaşların kaçırmaması gereken bir bölüm bu...Malum, televizyonlarımızda bisiklete değinen bu içerikte program bulmak samanlıkta iğne bulmak gibi birşey, madem bulmuşuz herkese duyuralım :)

havzali

Daimi Üye
Tepki
57
tv de rastgelmiştim süper bi program olmuş.

Fatih GEZER

Aktif Üye
Tepki
132
çok iyi program beyler bence yayın saatlerini bir öğrenin derim çok yararlı bilgiler veriyor hakikaten

oğuz tüm

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
Oğuz
Bisiklet
Salcano
yayın saatlerinide yazarsa konuyu acan arkadas güzel olur

malazivore

Aktif Üye
Tepki
195
Kesinlikle girdim, izledim çok beğendim paylaşım için çok sağol

Tepki
6
izledim ve çok yararıma oldu benimde dağ bisikletim var gerçekten böyle şeyler aramak için girdim sadece bu videoyu buldum sağol xD

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Çok teşekkürler paylaşım için ben o gün denk gelip izlemiştim bir kısmını nette arayıp bulamamıştım çok iyi oldu bu.

semeket

Aktif Üye
Tepki
106
harika bir program her dakikasını zevkle izledim bir mtb sürücüsü olarak :D şimdide diğer bölümlerini izleyeceğim... çok teşekkürler bu değerli paylaşım için ;)