Keşan Kurtuluş Bayramı 19 Kasım 2010

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Cem Şentin

Kurtuluş bayramı törenlerinden sonra çok keyifli ve macera dolu bir tur yaptık ama bir türlü fırsat bulup da hazırlayamadım öyküsünü. Zaman yetmiyor hepsini yetiştirmeye. İnşallah en kısa sürede fotoğraflayacağım.

@GÖKSUN ÖZKİRİŞCİ

İçtenlikli yorumunu için çok teşekkür ediyoruz. Bisikletin tanıtılması ve sevdirilmesi için elimizden gelen çabayı göstermeye çalışıyoruz. Bayram töreni güzel bir fırsattı ve bunu en iyi şekilde değerlendirdik. Bunu gelen olumlu tepkilerden anladık.

@Sait Hasançufadaroğlu

Çok teşekkürler. Elimizden gelen her çabayı sarfediyoruz. Sadece bisiklet değil, tüm doğa sporlarının yaygınlaşması ve insanların doğayı daha yakından tanımaları için çeşitli faaliyetler yapıyoruz bölgemizde.

@m.varolfb

İncelikli sözlerin için çok teşekkürler. Sağol, eksik olma...

• Beğen
Tepkiler: Harun Akalın
Scudo

Atagün Elma

Forum Demirbaşı
Tepki
317
Bisiklet
Diğer
Hayatımda ilk kez bisikletli bir tören geçişine tanık oldum ve söylemem gereken tek şey var "Gurur Duydum"!Keşan Bisiklet grubunun daim olmasını,kask ve forma giymenin "Turist" anlamına gelmediğinin anlatmında tüm ülkemizde bir sembol oluşturmasını dilerim...

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Harun Akalın

Hepsi sıcak desteklerini gösterdiler. Tüm çevremiz, arkadaşlarımız ve dostlarımız adına geçiverdik törenden...

@mustafa koc

Yorumunuz için çok teşekkürler...

@Atagün Elma

İçtenlikli ve sıcak yorumunuz için çok teşekkürler. Elimizden geldiğince bisikleti tanıtmak, sevdirmek ve kask giymenin garipsenecek bir durum olmadığını anlatmaya çalışıyoruz. Bayram bu anlatımın halka en direk iletim yollarından biriydi. Bunu güzel bir şekilde kullandığımıza inanıyoruz. Çünkü bayram sonrası gelen yorumların hepsi olumluydu.

• Beğen
Tepkiler: Harun Akalın