Kendimi çok halsiz hissediyorum.

Ekrem Özarslan

Daimi Üye
Tepki
126
Mrb arkadaşlar bu günle beraber 3 gündür başım ağrıyor ve bu gün ekstradan halsizlikde kazandım.
Başım ilk gün Bolu/Gerede'de ağrımaya başladı ertesi gün duş alıp çıktığım için ağrıdı herhalde. Ama bu gün ceryanda kaldığımı zannediyorum.
Bunun bir çaresi varsa lütfen söylermisiniz çok kötüyüm...

Scudo

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
geçmiş olsun arkadaşım.çok hastalanan biri olmadığımdan çare konusunda pek bişii bilmem ancak antrenmansız uzun yola çıkanlarda olabiliyo genelde.senin durumunu bilemem tabi ama dinlenip birkaç gün bisiklet sürmemeni öneririm.ancak benimki amatör bir tavsiye bilesin..Allah şifa versin...

• Beğen
Tepkiler: Ekrem Özarslan

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
Benimde sürekli başım ağrıyordu günlerce yattım, denge bozukluğu vardı başımda. Doktorun verdiği ilaçları kullandım baş dönmem geçti baş ağrım kaldı :).sonra tekrar doktora gittim sende sinüzit olabilir dedi bir kaç tane film çekildim muayeneden sonra teşhis kondu . Hiç bişeyim yokmuş :D. Doktor baş ağrın tamamen psikolojik dedi hala iyileşmediğimi sandığım için oluyormuş genelde hastalarda görülen bir durummuş :).

Sizdekide böyle bir durum olabilir belki kendinizi çok zorladıysanız hasta olabileceğinizi düşünmüş ve sonra psikolojik baş ağrı baş göstermiştir.
En kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle.

• Beğen

hakan sancaktar

Daimi Üye
Tepki
170
bende de kafa terliyken rüzgarda kalınca bi ağrı oluyor zaman zaman. sinüzüt ağrısı söyleyenler oldu ama bu nedenle hiç doktora gitmedim. böyle gözlerin arkasından kafanın arka taraflarına batan bir ağrı.
benim bu durumlarda iki yöntemmim var. biricisi, su buharında ısıttığım havluyu kafaya sarıp yatıyorum. ikincisi, taylolhotgillerden parasetamol içeren bişeyler alıp kafaya da bereyi geçirip yatıyıyorum. iki durumda kafayı terletiyorum ve genelde sabaha bişeyim kalmıyo. bi üçüncü yöntem de şu ki özellikle sinüzit maduru tayfa sürekli salık verir ama ben hiç denemedim; buruna tuzlu su çekiyorsun. o sinüzitleri gevşetiyor ve burundan bir akıntı teşkil ediyor ve ağrı azalıyormuş. benim bildiğim yöntemler bunlar. geçmiş olsun..

• Beğen

qatrio

Aktif Üye
Tepki
63
beyler bendende bir öneri.( tahmin ve tıpta yeri olan konudur.)
yazların gelmesiyle hali ile insan sıvı kaybediyor ancak sıvıların içinde çok sayıda minarel vucuttan çıkıyor ve vücütta minaral eksikliyi yaratıyor.bu minarelleri geri kazanmak için yapılması gerekler basit ve temel şeyler :
1) meyve ve sebzelerden yararlanmak.
2)maden suyu
3)ayran

umarım yardımcı olmuşumdur. deneyen arkadaşlar olumlu sonuc alacaklardır.