Kendi Hız Rekorlarınızı Burada Paylaşın...

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında silvercloud tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. silvercloud

silvercloud Yeni Üye

Seviye:
    İlk defa bindiğim XC1000 ile bi sürat denemesi yaptım,bisan cyborg 18 kg olduğu için en yüksek süratim 49,9km/h idi. 12,8 kg lık xc1000 ile kendimi çok fazla zorlamadan 50,8 km/h sürat yaptım; aslında daha da yüksek olabilirdi çünkü yokuş aşağı yolda birçok tali yol vardı ve her an araç çıkabilirdi, artı bisiklete daha yeni yeni ısınıyordum;kontrolden çıkabilirdi,bir de başımda o an için kask yoktu... (Ölçümü Assize 828 ile yaptım)

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Bu konu daha önce BURADA açılmıştı.

İlginizi Çekebilir

2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
pic4-depo5percent-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
upload_2016-10-3_16-47-20.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.