kemerburgaz - catalca gezisi...

tamergunal

Üye
Tepki
1
merhaba arkadaslar... bu hafta sonu pazar gunu kemerburgaz yolu uzerinden (suleyman beyin daha once gittigi rota) catalcaya gitmeyi dusunuyoruz... donus yine ayni sekilde trenle sirkeci.. suleyman beyin yazdiklari ve fotograflari bize yardimci olacaktir.. musait olursa aramizda onu da gormekten mutluluk duyariz tabii ki..
simdilik 3 kisiyiz.. gelmek isteyen olursa konusalim. keyifli bir gezi olacaga benzer.. gelin hepberaber gidelim.. :)

msn: tamergunal@hotmail.com

Scudo

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
biz de gelmek isteriz, ben ve arkadaşım ibrahim(jackal10), zaten sarıyer gezisinden tanışıyoruz, umarım pazar günü de iyi bir geziyi hep beraber tamamlarız, görüşmek üzere.

msn im var zaten tamerde (yildizmuammer@hotmail.com)
ibo (jackal10) ibo_89@hotmail.com

tamergunal

Üye
Tepki
1
tamamdir simdiden 6 kisi olduk.. cok guzel. :) detaylari konusuruz...

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
arkadaşlar bende gelmek isterim ben zaten cumartesi günü muamerlerin oraya gidecegim bisikletimde biraz sorun var akord falan olacak eyer kabul ederseniz bende katılmak isterim size yanlız bende kask yok en kısa zamanda alacagım inşallah bir sorun çıkarmasa haber verirseniz sevinirim msn : levent_26@hotmail.com

morphadron

Üye
Tepki
0
arkadaşlar merhaba, ben de geliyorum fakat tamer'in bahsettiği 3 kişiden biri benim :)

sadece bilgi vermek için mesaj gönderiyorum :)

görüşmek üzere...

tamergunal

Üye
Tepki
1
10 kisi kadar olduk.. ulasamayip da gelmek isteyen olursa 07:30 gibi eminönü iskelesinde bulusuyoruz arkadaslar.. karsidan gelen arkadaslarla birlikte basiyoruz pedallara bilgilerinize... gorusmek uzere..

Tepki
3
Ugur merhaba..
Gelecek olmana sevindim..

Saat 7:30 civarı eminönünden senin tarafa doğru yol alacağız..
Sanırım 8 civarı İğdaş veya Mısır 'ın orda buluşuruz..
Sorun olursa telefon'laşırız..

Hoşcakal..
:)

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Arkadaşlar...

Size iyi yolculuklar diliyorum... Biraz kalabalık olacaksınız galiba... Dönüşte trene binerken ayrı ayrı kapılara ikişer ikişer dağılın... Çünkü trenler kompartımanlı ve koridorlar çok dar... Binerken zorluk çekersiniz... Ben yolculuğu Mart ayında, hafta arası yapmıştım... Yaz günlerinde tren kalabalık olabilir...

Trene Çatalca İstasyonundan binmenizi tavsiye ederim. Çatalca'ya giderken Gökçeali istasyonuyla karşılaşacaksınız... Gökçeali küçük bir istasyon, buradan trene binmek zor olabilir...

Kolay gelsin, iyi pedallamalar...

Süleyman Şatır

Tel : 0 542 822 80 10

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Bilgiler ve gezi yazının bize büyük rehberlik edeceğine emin olabilirsin, herşey için teşekkürler ;)

tamergunal

Üye
Tepki
1
catalca turumuz 10 kisinin katilimi ile problemsiz ve cok keyifli bir sekilde tamamlandi. yaklasik 130 km yol yaptik. yakinda fotograflari ve yol hikayesini buradan okuyabilirsiniz.. tura katilan herkese selamlar arkadaslar.. sizinle pedallamak gercekten mukemmeldi.. harika bir gun gecirdim herkese tesekkurler...

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
tur gerçekten mükemmeldi, bazı manzalarda bir helikopter çekimi istedi canımız :) süper görüntüler içinde akıp giden 10 bisikletli, gezimiz demeye dilim varmıyo yarışımız çok keyifliydi, bi ara baya saglam kaptırdık ayse saolsun, önde giden gruptan halil mola verdiğimizde " abi farketmemişiz 35e kitledik gidios sohbet muhabbet "diodu, sohbet muhabbet ortalama 35!! çoook ii bi tur oldu,parkur güzeldi, en kısa zamanda tekrarlamak üzere. katılan
herkese çook teşekkürler..

aysepr

Üye
Tepki
6
Tur gerçekten çok keyifliydi..
harika yollardan geçtik, deli gibi hız yaptık :)
Dönüşte Çatalca trenine bizi almak istemediler, üstelik tren de çok kalabalıktı. Vagon aralarında bisikletlerle sıkıştık kaldık, bu arada tuvalate gitmek isteyenler ve bize kızanlar da cabası..
Biletimizi kesen TCDD görevlisi bisiklet başına 4 milyon almak isteyince isyan ettik ve sonunda bisiklet başına 2 milyon almaya karar verdi. Kafalarına göre bilet kesebiliyorlar mı?

Turun sonunda gerçekleşen iki tekerlek patlağı-benimki ve muammer'inki(haberim var)- ile turumuzu bitirdik.
Çok keyifli bir yoldu, tekrar yapalım:)
iyi ki katılmışım, teşekkürler..
ayse

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Ben de turlayanlardandım. Güzel bir turdu. Hoş vakit geçirdim.Teşekkürler arkadaşlar.

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Çok güzel bir gündü, katılan tüm dostlara teşekkürler ;) Tren dönüşü gerçekten çok berbattı :boese157: , gerçi benim biletime bile bakmadılar, bende yırtıp attım.

ibrahim89

Daimi Üye
Tepki
49
ben de tura katılanlardanım..hatta resimler burda yayınlandığında sarı mayo ile beni görebilirsiniz :) gittiğimiz yol hem çevresi olarak hemde jilet gibi asfalt olması nedeniyle çok iyiydi..hatta bazen bu asfalttan sıkılıp patikalarda gezdiğimiz bile oldu :) grubumuz çok uyumluydu herkese tekrar teşekkür ediyorum.. tek problem trende yaşandı önce bizi almak istemediler sonra da "uyanık" bi görevli 2 milyonluk makbuz yazık 4 er milyon almaya kalkıştı bisikletlerimiz için..dönüş yolu gidişten daha yorucu olmuş olsa da pazar günümü çok zevkli geçirdiğimi rahatlıkla söyleyebilirm..sonraki turlarda görüşmek üzere..bol pedallı günler..