Kemerburgaz-çatalca (d020) rotası

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
merhabalar , forumda bu rotayı kullanan bir çok kullanıcı olduğunu bildiğim için rotayla ilgili bir kaç soru sormak istiyorum;
1- yeni yeni yüksek tempolu sürüşlere başladım ve şehir içi yollarda ışık , trafik vs. yüzünden rahat olamıyorum acaba bu yolda arabalar ve kamyonlar tarafından rahatsız edilmeden ( en azından minimum düzeyde) rahat bir şekilde sürüş yapabiliyor musunuz?
2- devamlı işleyen kamyonlar asfalt kalitesine zarar verdi mi? ( bu rotayla ilgili en son 2014 yılında yazılmış bir yorum gördüm ve asfalt kalitesi güzel deniyordu)
3- çok fazla rüzgar oluyor mu?

şimdiden çok teşekkür ederim , iyi akşamlar

Scudo

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
- Rüzgarı bol bir rota. bu konuda rahatsız olacağınız kesin.

- havalimanı çalışması nedeniyle tayakadın yolu bozuktu, ağaçları katlederek yeni yol açtılar!

- kamyonlar çok rahatsız edici, kocaman şeritler var yine yakınınızdan geçiyorlar. bazıları böyle.
tabii ki selam vermek amacıyla kornaya abananlar da var.:) her ne kadar sesten rahatsız olsamda, böyle düşünüp selam vermeleri insani bir hareket diyelim. :)

- tırmanışı da boldur. avrupa yakasında antrenman yapılacak tek rota bana kalırsa. kolay gelsin.

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sizin o rotada devamlı gidip geldiğinizi görüyorum stravada bu yüzden söyledikleriniz önemli benim için , sağolun

• Beğen
Tepkiler: Ali Demir

minimalist

Aktif Üye
Tepki
94
İsim
Fırat AKYOL
Bisiklet
Sedona
Bu yaz güzel bir antrenman dönemi geçirip form tuttuktan sonra bu yol üzerinden Edirne'ye gitmeye düşünüyorum bir günde.
Caddebostan-Kaynarca sahil yolu çocukları için tecrübelerinizi paylaşmanız mümkün mü? :D
Bir anda Edirne hedefiyle değilse de daha yakın hedeflerle o yola başlayabilirim.
Haritadan bakınca Hasdal'dan başladığını görüyorum bu yolun.