kazıklandımmı ?

Tepki
0
allah rızası için yardımcı olun arkadaşlar ..bianchi speed model bisiklet siparişi verdim bianchinin sitesinde biisklet turuncu siyah ancak adam elinde değişik rengi var diye başka yolluyor (siyah beyaz yolluyor) bu adam acaba başka bir modelmi yolluyor ..bana bu yolladıgının speed modelinni değişik rengi oldunu söledı..bu modelin başka renkleri varmıki yoksa adam bana başka biiskletmı yolluyor..300 lira para saydım elime daha gelmedı ama en geç 3 gun içinde gelcek ..speed modelinin sadece 2 rengi var diye biliyorum biri kırmızı biride en son modeli olan turuncu siyah ..nolur yardım edin

Scudo

A.Kadir Ünal

Forum Demirbaşı
Tepki
187
Var var Bi bisikletçide siyah beyazını gördüm daha güzel hem kazıklanmadın ;)

Talha Ateş

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Bisiklet
Bianchi
Mert kardeşim kafan rahat olsun arkadaşıma aldık. O arkadaşım da turuncu-siyah istemişti ama beyaz alındı. (Beyaz-mavi.)

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
2010 modelleri de siyah beyazdı. Burada şuna dikkat etmek gerekli; 2011 modeller çift jant, 2010lar tek. Bir de gördüğüm kadarıyla 2011 modellerin gidon-gidon boğazı ve sele borusu biraz daha kaliteli, renkli. 2010 modellerde bunlar boyalı değildi, bilgiğimiz gümüş renkteydi. Bunun dışında bir fark olamaz, kazıklanmış olduğunuzu sanmıyorum. Fakaat yine de bisiklet geldiğinde bahsettiğim parçalara dikkat edin. Tabii bir de kardo boyuna.

Bu heyecanlı bekleyişte içiniz rahat değilse, ben olsam Bianchi'yi arardım, emin olun yardımcı olurlar. Selamlar

• Beğen
Tepkiler: Talha Ateş
Tepki
0
arkadaşlar çok teşekkürler bianchinin numarasını bilmiyorum bilen varsa paylaşabilirmi bide 2010 mu 2011 mi onu nasıl anlıcam bısıklet konusunda hiçbi bilgim yok sadece kullanmayı biliyorum daha yenıyım

Tepki
0
aradım öğrendim arkadaşlar içim rahat şimdi .2011 miş siyah beyazıda ..peki arkadaşlar ben bianchinin satış noktasından değilde internette herhangi bi siteden aldım orjinalmi değilmi bunu nasıl anlarım

Talha Ateş

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Bisiklet
Bianchi
@mert aşkıran

En basitinden, vitesler ve kollar shimano, çift duvar jant....Başka birisinde varsa karşılaştır. Yada Bianchi sayfasına gir modeli incele.

Onur Eryaman

Aktif Üye
Tepki
69
Bisiklet
Sedona
Sitedeki bisikletin özellikleriyle kendi bisikletinin üzerindeki komponentleri karşılaştırabilirsin.

Tepki
3
siyah-beyaz olanı var güzel bisiklet tavsiye ederim kazıklanma yok ortada :D