Kaza

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
Merhaba Arkadaşlar
Bizim gruptan 4 kişi geçen pazartesi günü kuyuluk un üstünde ki bi parkura gitmişler.Mehmet abi ( BAYMEKANİK ) ve düz yolcu arkadasımız ibrahim kaza yapmışlar.mehmet abinin durumu cok kötü,bilegi 5 yerinden kırılmış platin takılmış,omuzunda da hasar varmış ( köprücük kemiğinde eğilme, kürek kemiğinde de kırık var ),ayrıca kaskı cok kötü kırılmış.İbrahim in de kalçasında zedelenme var.
Baymekaniği ( Mehmet abi ) tanıyan arkadaşların geçmiş olsun dileklerini iletirlerse iyi olur.
Saygılar

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Kendisini tanımıyorum, ancak 5 yerden kırık bilek, yerinden kaymış kemikler ve kırılmış kaskı duyunca içim ürperdi. Çok şükür ki bilinçli bir biniciymiş ve kaskı varmış, aksi halde olabilecekleri düşünmek bile istemiyorum
Acil şifalar dilerim kendisine... Umarım iyileşme süreci hızlı olur.

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çok geçmiş olsun tum kazayı atlatanlara. kask takmanın önemini yine herkes görmüştür umarım.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kendisini tanımıyorum ama Allah'tan acil şifalar dilerim. :( Allah kimseye göstermesin.

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Haber gerçekten üzücü.Büyük geçmiş olsun.Acil şifalar diliyorum.Tanıyanlar gelişmeleri paylaşırlarsa seviniriz.

SerdarAktas90

Forum Demirbaşı
Tepki
547
Tanımıyorum ama bir bisiklet sever olarak okuyunca yüreğim sızladı Allah acil şifaalar versin...

sifa

Aktif Üye
Tepki
58
Geçmiş olsun, inşallah en kısa zamnada sağlıklarına kavuşurlar.

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
ciddi bi kaza atlatmışlar , çok geçmiş olsun.... umarım kısa zamanda aramıza dönerler.....

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Kaza geçiren arkadaşımıza açil şifalar diliyorum,en kısa zamanda iyileşmesi dileklerimle..

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
acil şifalar kaza küçük çaplıda olsa çok kötü bişey o yüzden kask takmalıyız

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
Çok üzüldüm...Tanımasam da bisiklet dostları olarak, Mehmet ve İbrahim arkadaşa çok geçmiş olsun.. Dilerim en kısa zamanda iyileşirler....

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
tanımıyorum ama gerçekten çok üzüldüm.acil şifalar dilerim.Allah hiçbirimize bu tür üzücü olayları yaşatmasın.aeo.