Kayseri'de Okullar 1 Hafta Tatil Edildi!!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Ali Osman ALPARSLAN tarafından paylaşıldı.

1. Ali Osman ALPARSLAN

Ali Osman ALPARSLAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kayseri'de ilk ve orta dereceli okullar, domuz gribi önlemleri kapsamında 1 hafta süreyle tatil edildi.

Alınan bilgiye göre, İl Hıfzıssıhha Kurulu, Kayseri'de domuz gribi önlemleri kapsamında, ilk ve orta dereceli okulların yarından itibaren 1 hafta süreyle tatil edilmesini kararlaştırdı.

Okullarda eğitim-öğretime 19 Kasımda yeniden başlanacağı bildirildi.

Durum Ciddi Gibi Görünyor. Hep Abartıldığını Düşünürdüm..

2. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Geçmiş olsun,
    bugün benim okulumda da her sınıftan 5 - 10 kişi gelmemişti. :(
    Bu kadarla atlatırız umarım.

Ali Osman ALPARSLAN

Ali Osman ALPARSLAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Öncelikle Soner abicim iyi temennilerin için teşekkür ederim. Ben dil sınıfında okuyorum bugün sınıfın yarısı gelmedi okula ( gerçi sınıf 10 kişi o ayrı meselde :D ) Her gidene rapor yazıyolarmış sağlık ocağına. Ya durum grçekten ciddi yada sadece önlem amaçlı.. Bu arada hala bisiklet alamadım. Toplayım diyorum cesaret edemiyorum ya yarım kalırsa diye..

İlginizi Çekebilir

1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
1917315_10156712026035253_5430136571405157378_n.jpg
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sağlık raporu almak için hekiminize başvuruyorsunuz aslında bunların ne kadar önemli tetkikler olduğunu az kişi biliyordur birçok kişi formalite olarak görüyor, hekim...
qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...