Kayseri

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ümit S.

Hoş geldiniz, siz o bisikleti aldığınız zaman bende ordaydım sanırım :) güzel bisiklet hayırlı olsun ayrıca Kayserideki turları facebook sayfalarından takip edip rahatlıkla görebilirsiniz.

Scudo

Ümit S.

Üye
Tepki
6
Bisiklet
Whistle
@mehmet.ali

Hosbulduk Mehmet abi ins bir gün pedal atarız :)

@Abdülsamed AKBULUT

Hatırladım gibi dostum bianchi var demi sende disk fren mi taktrıcaktın öyle biseyler duydum ama bisiklete odaklandıgım icin farketemedim etrafımı :) Su ara kpss yuklendıgım icin face fln sosyal agları kapadım yani ama burdanda haberlesiriz ya da ben takip etmeye calısırım :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ümit S.

:D Aynen doğru duymuşsunuz :), bende hem bianchi hem focus var sizede kpps sınavınızda başarılar dilerim.

Ümit S.

Üye
Tepki
6
Bisiklet
Whistle
@Abdülsamed AKBULUT

Çok sağol Abdülsamed bianchili o ara bi tek sen vardın gözümden kacmadı ama :) haftasonu tekrar ugruycam kadro ayarı yapılması gerek arka farıda kırdık bırde km sayacı gelıcektı 2 gunde 65 km yaptım ve on tekerdeki disk fren sürtüyor onada ayar lazım ve birde kask alıcam rahatsız ediyor beni ama orduevine filan giremiyorum kasksız :) 1 haftaya tam kondisyonlu hale geliirim herhalde tur gezi yapmak isterim acıkcası haberlesirsek memnun olurum :)

halil miS

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Ghost
Merhabalar; yeni katıldım forma, ayrıca bisiklet aldığımda bol bol pedallama yaparız İnşaAllah...

Hasan De.

Üye
Tepki
0
Öncelikle iyi pedallamalar...

Benim sorunum ilk olarak bisiklet konusunda karar verememiş olmak bütçem 1200 tl civarı, konulara baktım ama tam olarak karar veremedim.
Bunun yanısıra kadro sıkıntısıda var,boy 197 kilo 74, 17 yaşında sporcuyum.
Konuya gelecek olursak yol bisikletlerine merak saldım kadro boyuda rahat biraz :) .Ama sadece yol değil bazen araziyede çıkma düşüncem var %80 yol %20 arazi gibi cyclocross düşündüm ama bu fiyata pek sağlam yok gibi...
Dağ bisikleti,yol bisikletini araştırınca biraz itici geldi birde kalitesine göre değişir ama yol bisikleti için kaldırımdan inilmez deniliyor...

Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.Önerileriniz için teşekkür ederim. :)

Kayseri/Talas

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Merhabalar bir yıl önce konu açmıştım ama bisiklet alamamıştım kısmet bugüneymiş,maddi olarak ancak bunu alabildim inşallah zamanla çok daha iyi bir bisiklet alabilecek duruma ulaşacağım.Ayrıca buda gayet kullanışlı ve işimi görüyor.

(link)

Turker.E

Daimi Üye
Tepki
211
İsim
Türker
Bisiklet
Cube
Güle güle kullan anlaşılan fen edebiyat fakültesindesin..Bisikletle ilgili birşey kafana takılırsa ulaşabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Salim Sinan B.

lahmando

Üye
Tepki
25
Merhaba
her hafta pazar günleri yaptığımız gezilerimize BEKLİYORUZ etkinlikler argos BİSİKLET grubu KAYSERİ face adresinden takip edebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: vraptor

stalker

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Ahmet ö.
Bisiklet
b'Twin
bence decathlon a bir bak derim. eğer yol biskletinden vaz geçersen rr 8.1 al şu an indirimde ama bütçeyi azıcık zorlar:)

Tepki
10
İsim
İbrahim DEKER
Bisiklet
Carraro
selam arkadaşlar bisikletimi yeni aldım artık başlicaz :D daha gidonu ayarlamadım bileIMG_0088.JPG

Dosyalar

Can Akan

Aktif Üye
Tepki
245
İsim
Can
Bisiklet
Trek
Selamlar :) Hayırlı olsun bisikletiniz. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Görüşmek üzere. :)

iogee

Daimi Üye
Tepki
410
İsim
iogee
Bisiklet
Focus
Hayırlı olsun kazasız belasız kullan :) kayseriye selamlar bir zamanlar yaşamış biri olarak ...

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun :)

Tepki
10
İsim
İbrahim DEKER
Bisiklet
Carraro
amin abiler arkadaşlar sağolun en iyileri sizin olsun :D