Kayseri

Scudo

senolbulut

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
@Ersin Erbeden
tşk ederim. o rotayı daha önce yapan arkadaşlar varsa ve eğer deneyimlerini paylaşırlarsa dahada sevinirim.

streç ali

Üye
Tepki
5
İsim
ALİ Ş.
ARANIZA YENİ KATILMİŞ BULUNUYORUM kayseri den VE mtb ciyim. WHİSTLE MİWOK 1164 d s kadro bisikletimi satmayı düşünüyorum ve yerine 1500 tl civarında nasıl bi mtb alabilirim.
şimdiden teşekkürler

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar, yazları Kayserideyim ancak hiç bisikletçi arkadaşım olmamasından muzdaripim ne yazık ki :( akşamları gezebileceğim, birlikte vakit geçirebileceğim bisikletçi dostlarımla tanışmak isterim, bunu sadece ben istemiyorum, bisikletim de istiyor. Daha geçen gün dertleştik, çok canı sıkılıyormuş tek başına dolaşırken, o da yanına arkadaş istiyor. :) Aranızda pek yeni de sayılmam, düzenli olarak 2 yıldır uğraşıyorum bisikletle.. İletişim kurabilirsek sevinirim :)

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
Üniversitede gerçek manada bisikletçi arkadaşlar var tabi yaz olduğundan şuan nadirdir. Ama mutlaka denk gelir :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yolda görüyorum tek tük ama gidip konuşmak da olmuyor ki.. Tek başıma dolaşıyorum zaten.. Üniversitenin kulübüne girmek istemiştim ama ona da kabul etmediler, başka üniversitede okuduğum için... Bulamadım kimseyi of.. :) :)

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
? niye ateş püskürüyorsunuz?
Kimsiniz necisiniz ne iş yaparsınız bisikletiniz ne adınız falan önce onlardan bahsedip sonra kızsaydınız.

homosapien

Daimi Üye
Tepki
16
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba ben Kayseriliyim adım Metin yaşım 14 bisikletim Salcano Astro 212 HD Kayseri de bisiklet sürebileceğim kişiler arıyorum :D :)

homosapien

Daimi Üye
Tepki
16
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende tekim kimseyi bulamadım ben takılabılırım sizle tabı kabul ederseniz :)

streç ali

Üye
Tepki
5
İsim
ALİ Ş.
canım whistle ı sattım ve ayrılmaz olacak olan parçamı SCOTT scale 80 aldım :)
içesine bisiklet hani :)

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
merhaba arkadaşlar. hafta sonu kapadokya da tur yaparsanız harika olur. ben ürgüpte yaşıyorum belirli bir grubumuz yok. görüşmek üzere

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Metin dostum çok isterim dolaşmayı tabi ki :) Nasıl haberleşebiliriz?

Bir de Ali ben güven bisiklet dışında hiç grup bilmiyorum yardımcı olursan çok sevinirim :) Üniversitede de kimse yok zaten, herkes memleketinde.. Seninle de haberleşebilirsek çok sevinirim, lisansımı çıkartmama da az kaldı, yarışlara bile katılabilcem hem artık :)

streç ali

Üye
Tepki
5
İsim
ALİ Ş.
güven bisiklet dışında özkayalarbisiklet tur düzenliyor hani arada bi ona katılıyorum. üniversite de kimse kalmadı ama burda bisiklet kullanan cok ve kendine arkadaş arıyorlar öyle. öyle işte bedir. . . ben de lisans cıkarttıracagım ve baslasın yarşlar :):)

streç ali

Üye
Tepki
5
İsim
ALİ Ş.
haberleşelim kardeşim akşamları iftardan sonra meydanda oluruz saat 9 bucuk gibi gelirsen gezeriz içesine :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
dostum geldim bu akşam meydana, Atatürk heykelinin yanına, tramvay durağına, cafelerin yanına.. ama bulamadım kimseyi :( gezmediniz herhalde bu akşam.. sadece hafif toplu bi bisikletçi arkadaşa iyi akşamlar demekle yetindim :D neyse bi dahaki akşama artık :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bedir özgencil

Scott scale in varmış sanırım, görmüştüm alpaslan parkında, bi dahaki sefere kurtuluşun yok yakalıycam seni, benimki seninkine yetişebilir mi bilemem gerçi ama bi şansımı deniycem :p Bi de Discovery Channel reklamlı forması ve kron bisikleti olan arkadaş! Umarım duyuyosundur beni, ikidir seni de görüyorum forumun oralarda, üçüncğ sefere seni de yakalıycam ve tanışcam haberin olaa :D Kurtuluşunuz yok benden :p

streç ali

Üye
Tepki
5
İsim
ALİ Ş.
kardeşim dün akşam bisiklet grubunun gezisi vardı ona giittim . telefon numaran olsaydı sen de gelirdin hani de kısmet artık görüşmek üzere. dün saat 02:00 a kadar gezdik yani . haberleşelim :)