Kayseri, Ramazanda neler yapılabilir?

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Mustafa ÖZKARA tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa ÖZKARA

Mustafa ÖZKARA Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    Biliyorsunuz yaz sıcakları. Kayseri'de gündüzleri pek dışarı çıkamıyoruz. Genellikle akşamları Talas yapıyorduk, ancak çok sık gittiğimiz için biraz sıkıldım doğrusu :)
    Akşamları yapacağımız farklı rota önerisi olan var mı?
    Selamlar.

FurkanKonca bunu beğendi.
  2. Harun Zafer Ertürk

Harun Zafer Ertürk Yeni Üye

Seviye:
    Mustafa yamaçparaşütü vasıtasıyla ali dağı ile pınarbaşı taraflarındaki tüm köylere girmiş ve tüm kahvelerinde çay içmiş bulunuyorum son 3 gün itibariyle yani bir çok rotayı hafızama kazıdım diğerleri ise GPS'imde mevcut :D uygun zamanda gitmeyi isterim sizlerle ...

Mustafa ÖZKARA ve FurkanKonca bunu beğendi.
  3. FurkanKonca

FurkanKonca Yeni Üye

Seviye:
    tebdil i mekanda ferahlık vardır yeni yerlere gitmek gerek mustafa katılıyorum :60:

Mustafa ÖZKARA

Mustafa ÖZKARA Forum Demirbaşı

Seviye:
    Abi doğrusu biz o gün teknik problemler ve benim yetersizliğim yüzünden patika yolun yarısından döndük. Beni psikolojik olarak desteklerseniz deneyelim. :)

İlginizi Çekebilir

3.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2016-12-15_15-4-44.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...