Kayseri

Otep

Üye
Tepki
20
İsim
hüdaverdi
Bisiklet
Mosso
Öncelikle herkese merhabalar. Yaklaşık 2 yıl önceye kadar bisiklet benim için tam bir tutkuydu. Markası belirsiz, çift amortisörlü kağnı bisikletim ile günde tek seferde 25 km civarı yol yapardım. O kış bisikleti, bisiklet parkına kilitlediğimden beri de yüzüne bakmadım.

Son zamanlarda bisiklet arzum yine depreşti . Ben de bugün bi piyasaya bakayım derken eve whistle 1491 ile döndüm. 1100 tl ye aldım ve sanırım uyguna geldi. Bundan sonra bol pedallamali bir hayata tekrar dönüyorum. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. :D

Scudo

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hoş geldiniz. Bisikletiniz hayırlı olsun :)

Otep

Üye
Tepki
20
İsim
hüdaverdi
Bisiklet
Mosso
Teşekkür ederim, hosbuldum. :)

Bu arada bisikleti aldım artık ama yorum yapmak isteyen varsa mutlaka olumlu olumsuz yorum bekliyorum. :)

Can Akan

Aktif Üye
Tepki
245
İsim
Can
Bisiklet
Trek
@Otep Merhabalar :) Bisikletiniz hayırlı olsun. Olumlu olumsuz yorumlara pek de bakmanızı önermem :D Keşke şöyle olsaydı, keşke bunu alsaydım diye hiç düşünmeyin:). Bisikletinizi sevin yeter, eksiklerini ve aklınızdakileri kullandıkça hissedersiniz zaten :). Kask takmayı unutmayın ;). Fotoğrafları da bekliyoruz:)

Otep

Üye
Tepki
20
İsim
hüdaverdi
Bisiklet
Mosso
İkinize de teşekkür ederim hosbuldum. :D kask zaten her açıdan vazgeçemeyeceğim bir ekipman . Fotoğrafları da bilgisayardan eklerim yakın zamanda. :)

• Beğen
Tepkiler: Can Akan

Otep

Üye
Tepki
20
İsim
hüdaverdi
Bisiklet
Mosso
http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/13/ce2ffd6d84306f839095806a2ff334cd.jpg tapatalk eklenti olarak bir tane deniyorum. :)

• Beğen
Tepkiler: İlker Karakuş

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
Bisiklet forumunda gezerken bir kişinin abisinin konusunu görmesi insanı mutlu ediyormuş onu öğrendim :) Burdanda Hayırlı olsun diyeyim :)

• Beğen
Tepkiler: Otep

Otep

Üye
Tepki
20
İsim
hüdaverdi
Bisiklet
Mosso
Teşekkür ederim. Sende hoşgeldin. :D

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
@Otep

Ben öncelerdende buralardaydım ama önceki üyeliğimi unuttum hiç bir şekilde giremedim yeni üyelik almak zorunda kaldım :D Hoşbulduk

eksigozluk

Üye
Tepki
0
İsim
Fatih
Bisiklet
Carraro
Hoşgeldiniz, hayırlı olsun çok güzel görünüyor. ;)

nebula11

Üye
Tepki
26
İsim
ali
Bisiklet
Salcano
Hayırlı olsun bendekatlanır aldım kayseride çok az kişide gördüm yeni bisiklet yeni yollar :)

air28-3

Forum Bağımlısı
Tepki
4.125
İsim
Ersin
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
her akşam iş çıkışı kullanıyorum.yol bisikletim var benim de GEOTECH AIR

air28-3

Forum Bağımlısı
Tepki
4.125
İsim
Ersin
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun.Kazasız binmeniz dileğyle

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
Kayseri civarlarında gezilebilecek güzel rota tavsiyesi ve önerilerini bekliyorum. Dağ taş yokuş hiçbirşey engel değil her yer olabilir. Gittiğiniz rotaları bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: yunus50

nebula11

Üye
Tepki
26
İsim
ali
Bisiklet
Salcano
valla ben talastan gelirken kaptırıyorum aşagıya dogru askeriyenin ordaki bisiklet yolundan bisikelt yolunda yayalar yürüyo o'da ayrı bir olay yaya yolu vs gidiyorum bisiklet yolları varda kayseri'de ben mi görmedim her yer kaldırım üniversite sivas caddesi yolu'da öyle bilemiyorum sivas caddedesindeki bisiklet yolları artık yok ben gidip geliyorum kaldırım hocam sürekli kaldırımdayım ben

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
@nebula11 ben kaldırıma hiç çıkmıyorum kaldırım gerektirecek yer pek yok. (şehir merkezinin en kalabalık yerleri hariç )

Konumda rota tavsiyesi istemiştim varmı daha önceden turladığınız kaçamak yaptığınız bölgeler ? Sarımsaklı barajı kültepe civarlarını bitirdik gezecek yer bulamıyoruz.

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Pınarbaşı yoluna saptıktan sonra ileride biyerden sağdan girip bi kaç köy geçip zincidereden talasın en yukarıya çıkılabilir. Bi keresinde ramazanda vakit geçirmek amaçlı boş boş arabayla gezerken şans eseri girmiştim o yola güzel bir yoldu haritadan kontrol edip gidilebilir.

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
@mehmet.ali

dediğiniz yolu biliyorum bende araç ile geçmiştim ama düşünülebilir orası teşekkürller