Kayseri

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Abi varya tam sınav çıkışı kesin gelirim çok büyük bi aksilik olmazsa hatta yarış konusunda baya baya düşünüyorum ama bisikletimden çekiniyorum:)parkur ne derece kırıcı ne derece ebnim bisikletim kaldırabilir bilmiyorum...

Scudo

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Berkayçığım meraba.aslına bakarsan şeytana uyup kayağa gelmek istedik.Lakin aksilikler peşi sıra geliyor.Burada halen devam eden Kar yağışı var.Seni ve İsmaili burada yarış arenasında görmekten mutlu oluruz.Parkura gelince oldukca eğlenceli...

Parkur
(link)
resimler
(link)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@d.berkay

evet parkur kırıcılıkdan çok yorucu biiskletin seni baya yorar

erhanyz82

Üye
Tepki
2
slm ben de kayseride öğrnciyim ist da oturuyorum.kayseride bisiklet çok yaygın fakat profesayonel anlamda değil ,malum yollar düz ama hava şartları ciddi zorluyor...niyse güzel sade memleket

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@candede

hayırlısı olsun abi umarım aksilikler biter bir an evvelde görürüz sizi buralarda...

valla yarış fikri iyice yattı kafama ama bisikletimi o zamana kadar ya iyileştirmem yada değiştirmem lazımki yarışta bana zorluk çıkarmasın...

Birde parkur kaç km kaç dk sürüyo bir tur acaba?

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@nuriaktürk

valla benim bisiklete(ağırlığına) iyiden iyiye alıştım bundan sonra hafif bi bisikelte binsem baya iyi olurum herhalde:)
Ama bakalım eğer maddi imkanlar el veririse yaza kadar bisiklette bi kaç değişiklik yaparım herhalde yada daha iyisi yeni bi bisiklet alırım...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@erhanyz82

merhaba erhan eğer bisiklet sürmeyi seviyorsan kayseride bizlere katılabilirsin...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@d.berkay

bence o bisiklette hiç bir degişiklik yapıpda masraf etme para biriktir daha iyi bir sey al.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@nuriaktürk

Haklısın Nuri abi ama sıkıntıda burda işte o zamana kadar güzel bi bisiklet alabilecek parayı biriktiremeyebilirim yani aklımda benimde öyle bişey var ama duruma göre eğer yaza kadar benim bisikleti satabilirsemde olabilir üstünü tamamlayabilirim belki...Saol tavisiyen için abi...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
merhabalar herkese...
Diğer başlıktaki msjlar konuyu kirlettiği için burayı açtım...:p
Burda genel muhabbet ve sorunlar yer alırsa daha iyi olucak galiba...:rolleyes:

Kayseri ile ilgili merak ettikleriniz sorularınız kayserili arkadaşlarla ve kayserideki arkadaşlarla ilgili konulara burdan devam edebiliriz artık...

ismailbay

Aktif Üye
Tepki
62
Bisiklet
Carraro
@hızlı
ben cvp layım hisarçık olsa gerek :)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@hızlı

hayır ikinizde bilemediniz:) Erkilette çektirmiştim:cool:

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
berkay bugun kayserideydim kalenin karşısında 2 bisikletli arkadaşlar vardı trafik yüzünden duramadım yoksa inip konuşacaktım siz miydiniz acaba sarı bisikletli ??

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Yok ismail onlar arkadaşlardır biz kalenin o atrafta olmuyoruz pek aslında nerde olduğumuz da belli olmuyo:)
numaram vardı sende geldiğinde keşke arasaydın ben gelmeye çalışırdım yanına...

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
berkay ne zaman gelsem çok vaktim olmuyor aslında sen aklımdaydın ama olmadı arkadaşları bir anda görünce güzel bisikletlerle birazda atlayıp zıplıyorlardı sanırım aklıma sen geldin artık bir dahaki sefere havalarda düzelsin kısmet gelip gideriz :)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
saol düşündüğün için:)

Valla gördün kayseriyi sizin oralarda pek farklı değildir herhalde ama kar kalkmadı hala havada çok soğuk yoksa gelicektik o tarafa doğru ama neyse acelesi yok hiç olmadı yazın yarışa gelicez zaten:)

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
slm ismailağıllı ben galip kayseriden sanırım kalenin karşısındaki gördüğün kişi bendim atlayıp zıpladığımıza göre berkay öyle atlayıp zıplamaz dh ile uğraşıyor ben ise trial kayseride gruplaşma var bence vede olmalı diyorum çünki ben dh onlar ise trials yapamazlar saygılarımla kayseriye geldiginde bizimde haberimiz olursa sevinirim :)