Kayaşehir

Tepki
5
Bisiklet
Giant
@Tuncay Üner

Kayaşehir Toki konutları olarak kurduğumuz genel sitemizden haberleşip tura çıkıyoruz (link) ,Bu hafta Belgrad ormanındaydık çok keyifli bir tur yaptık,Habiplerden araçlarla kemerburgaz yoluna ilerleken 50 yaş üstü bisikletlilerle selamlaştık eğer buralardan birilerse selam olsun...

Scudo

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Suan istanbul disindayim. Dondugum zaman yol bisikletinin uygun oldugu etaplarda size katilacagim. Diger arkadaslara ulasmak icin facebook grubunu kullanabilirsiniz. 20 kisiyi ectik, turlarin zamanini oaa pylasirsaniz hepberaber goruruz ve katilim olacaktir.

Bilal Demir

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Bisiklet
Scott
@Metin Okutan

Merhaba,

Hangi istikamete pedallıyorsunuz, kaç km yol yapıyorsunuz, turu süresi, mola süresi ne kadar oluyor?
Ben genellikle az molalı performans turlarından hoşlanıyorum. Esenkent'te oturuyorum ve Hadımköy-Boyalık köyü tarafına veya Yeşilbayır-Nakkaş köyleri tarafına pedallıyorum. Sabah çıkıp maksimum 3-4 saatte dönmüş oluyorum. Size uyarsa haberleşip turlayabiliriz.

Tepki
5
Bisiklet
Giant
@Bilal Demir
Biz genelde MTB kullanıyoruz ve keyif turları atıyoruz,Belgrad yaptık geçen haftalarda tur sonrası mangal ve semaverde çay keyfi :) Yol bisikleti almayı düşünüyorum o zaman sizinle irtibata geçip pedallayabiliriz.

Tepki
5
Bisiklet
Giant
@Tuncay Üner

Döndüğünde tur yapamasak bile tanışalım,bende 5. bölge c-27 bloktayım :)

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Bahçeşehir Bisiklet grubu olarak hafta sonları gezi turları yapıyoruz. Sazlıdere,şamlar,kayabaşınada gidiyoruz.İletişim
(link)

Tepki
5
Bisiklet
Giant
@semih59

Bu pazar sabah 09,00 itibariyle bizim güzergahta Şamlar sazlıdere göl etrafı.
(link)

• Beğen
Tepkiler: semih59

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
@Metin Okutan

Bende C-28 deyim. Karsilasmamis olmamiz cok sasirtici. :)

Beyaz gidon sargili trek yol bisikleti kullaniyorum muhtemelen gormussunuzdur. Ben sizin grubu bir aksam gormustum.

Tepki
5
Bisiklet
Giant
@Tuncay Üner

Hiç denk gelmedim komşum yaa :) en kısa zamanda görüşelim ama.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@Metin Okutan

Güzel tur olmuş Ayaklarınıza sağlık.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@Metin Okutan

Metin bey faceden arkadaşlık isteği gönderdim.ben bahçeşehir bisiklet grubun yöneticisiyim görüşelim tur yapalım şamlara
(link)

Okan.Y

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Sedona
ben de kayaşehirde oturuyorum allah nasip ederse fuar zamanı yeni bir bisiklet alıcam. fakat kayaşehirde nereler gezilir hiç bilmiyorum

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
@Okan.Y

Kayaşehirde gezilecek biryer yok malesef. Ancak antreman için turlanır. Bir miktar kondüsyon yaptıktan sonra toplu gezilere gelebilirsiniz.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@Tuncay Üner

Kayaşehir Kayabaşından Şamlar köyüne sazlıdere kenarından orman,patika toprak yollardan Mtb ile sazlıdere kıyısından Hadımköye, Hatta belgrat ormanına gidilen yollar mevcut kayaşehir bisiklet grubundan şükrü arkadaşım yolları biliyor. :)Tur düzenlenir ise gidilir.