kavgada yumruğu ilk atan olmak

Tepki
3
Bisiklet
Salcano
genelde kavganin galibi olmakla sonuclanir ama kavgayi onermiyoruz tabi hic iyi bir sey degil. =) sizin ilk yumrugu atip dovdugunuz veya dayak yediginiz kavgalariniz oldu mu? bi de kavgada guclu olan degil hizli olan yener derler, dogru galiba =)

Scudo

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
kavgada yumruğu ilk atan olmak, haksız durumuna düşmektir. olayı gören bir güvenlik kamerası da bulunuyorsa yazık bunu yapana...

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Son 3 haftada 4 bölüm Spartacus izledim. Eğer üzerimdeki gazı bir an önce atmazsam kavgada yumruktan ziyade göğüse tekme ile başlayan olurum :D (Bisikletçi olduğumuzdan tepik atmak kolay gelir )

Bu işin geyiği tabii ki, hiç bir zaman kavga taraftarı değilim. Gerekirse kaçarım ama yine de kavga etmem. :)

Ufuk Altınkaynak

Salcano XRS033 105
Tepki
115
İsim
Ufuk ALTINKAYNAK
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kavgadan uzak dururum .Ama sinirlenirsem karşımdakini ya sedyeyle kaldırırlar yada tabutla.

• Beğen
Tepkiler: Berke

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kavgayı sevmem, mümkün mertebe kaçınırım. Kavgalardan hep istenmeyen sonuçlar çıkar.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@alper Ku

Çok MMORPG oyunları oynuyoruz.. :)

• Beğen
Tepkiler: fatih selim yakar

yoğurtcu

Forum Demirbaşı
Tepki
247
Bisiklet
Diğer
kavgayı bende haklı bulmuyorum ama binbirtürlü insan var. 3hafta önce gece bisikletle eve gelirken 2genç beni durdurdu. durduktan sonra durmamam gerektiğini anladım. gençler madde bağımlısıymış. ben bişey soracak diye beklerken çocuk 10sn anlamsız şekilde bana bakarak bekledi. bende o sırada kaçmayı düşündüm fakat vites aynakol 3, ruble 7 deydi. kaçmaya kalksam kalkışım yavaş olacağı için kesin yakalanırdım. çocuk benden sigara istedi. olmadığını söyledim. sonra borç para istedi. o sırada karşıdan 2adam geliyordu,bizim yanımızdan geçerken hemen yardım istedim onlardan. o sırada hemen bastım pedala. arkamdan küfür ederek kovaladı ama yakalayamadı. sonra polisi aradım ama polis biçak silah olmadığı için fazla üzerinde durmadı ancak iş oraya gidecekti belli. allah tan oraya gelmeden bi yolunu bulup kaçtım

• Beğen
Tepkiler: meteakıncı

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hakan Yıldırım

Geçmiş olsun yine ucuz atlamışsınız öyle tipleri görünce direk yol değiştirin fazla yaklaşmayın her şey beklenir çünkü.

• Beğen
Tepkiler: yoğurtcu

Ufuk Altınkaynak

Salcano XRS033 105
Tepki
115
İsim
Ufuk ALTINKAYNAK
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kavgayı kimse sevmez.Kimse birbirinden korktuğundan değil insanlar bela istemez.Ama bazıları kavgayı kendine hobi edinir,arkadas arasından anlatmayı bir marifet zanneder.Dünya kendi ekseni etrafında döner ve tek güçlü onlardır ama işin aslı öyle değildir.Şöyle bir söz var;el elin yumruğunu görmeden kendi yumruğunu balyoz zannedermiş...

soner kardeş ağzımdan almışsın sözü :D heheheheh

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
@Ufuk A
ee olsun o kadar,forumda senden daha tecrübeliyim :D

Ufuk Altınkaynak

Salcano XRS033 105
Tepki
115
İsim
Ufuk ALTINKAYNAK
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Vee daha hızlısın :D

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Hayatımda 4 kere kavga etmek zorunda kaldım. Dördünde de elimden zor aldılar. Kavgadan ne kadar kaçsanda bazen kaçacak yer bırakmayıp mecbur ediyorlar. Kavgadan kaçan uzak duran kişiden uzakdurun. Sonucu ağır oluyor. Çünkü ne ego için, ne de hobi için dövüştüğünden Allah ne verdiyse dalıyor. Ben öyleyim.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç. ve Berke

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Berke1903

simulasyon oyunları oynarım,oyunlar derken ets2 oynuyorum driving force gt ile

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@alper Ku

Bu oyunu biliyorum simülasyon oyunları ile bende ilgileniyorum oynamışlığım var keyifli bir simülasyon ancak senin bilgisayar zorlanıyor sanki biraz. :) Neyse konuyu saptırmayalım çok. :D