Kavala - Kurban Bayramı 2016

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında clubber tarafından paylaşıldı.

1. clubber

clubber Forum Bağımlısı

Seviye:
    Kurban Bayramı'nda araba ile Kavala'ya gideceğim. Arabamda bir kişi ve bir bisiklet için yer var. İstanbul'dan yola çıkacağım. İstanbul-Kavala arası 460 km, kısa bir mesafe. Otelde konaklayacağım ve Kavala civarında günlük 40-50 km antreman yapacağım. Kalan zamanda da denize gireceğim.

Gidiş: 10 Eylül cumartesi
    Dönüş: 17 Eylül cumartesi

Yol bisikletim var. Yol bisikleti olan arkadaşları tercih ederim. Masrafları paylaşacağız.

Katılmayı düşünen arkadaşlardan mesaj bekliyorum.

2. sayginyilmaz

sayginyilmaz Üye

Adı:
    Saygın Yılmaz
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    İyi eğlenceler. Oraya kadar gitmişken feribotla mutlaka Thassos adasına geçmenizi tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir

STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
63119070124aac83_ESCHELON.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...
1430320075081-17h1tytotvj9m-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...