Kauçuk sprey boya

Konu, 'Bisiklet Püfleri' kısmında Kaan Türkan tarafından paylaşıldı.

1. Kaan Türkan

Kaan Türkan Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    merhaba internette dolaşırken kauçuk sprey boya buldum biraz araştırdım bu boyayı çoğunlukla arabalarda kullanıyorlar ve yapılışı gayet basit görünüyor acaba hiç bunu kullanan oldumu bisiklet kadrosunu boyamak için ya da bilgisi olan ben yapmak istiyorum ama onun üstünede normal sprey boyayla çizgiler yapabilirmiyim yani kauçuk boyanın üstüne sprey boya tutarmı ayrıca internetteki videolara göre sökmeside çok kolay sanki bant söker ele geliyor

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-11-38.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
upload_2016-8-14_11-47-41.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
group-riding-143.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....