Katlanır kullanıcılarının dikkatine!! Ankara'dan YHT ile Eskişehir gezintisi

bekoli1903

Üye
Tepki
75
İsim
Bektaş
Bisiklet
Dahon
Merhaba arkadaşlar.Katlanırımla 09.08.2015 tarihinde saat 9.45 de hızlı trenle Ankara -Eskişehir'e gitmeyi düşünüyorum.Daha bilet almadım.Ankara'da olma şartı yok.Diğer şehirlerden de katılabilirsiniz.Günü birlik bir gezinti olacak.Eğer Ank'den gelmek isteyenler olursa haberleşebiliriz.İyi günler

Scudo

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
Selamlar bilet fiyatları nedir ve günü birlik değil mi gezi?

bekoli1903

Üye
Tepki
75
İsim
Bektaş
Bisiklet
Dahon
Ankara'dan Eskişehir gidiş dönüş 45 50 TL arası olması lazım.Evet günü birlik bir gezi olacak.

bekoli1903

Üye
Tepki
75
İsim
Bektaş
Bisiklet
Dahon
Vee Sonunda 9 Ağustos Eskişehir'deyim.
Yolculuğum düşündüğümden daha zevkli ve eğlenceli geçti.Sabah saatlerinde hazırlanıp Bisikletimle Ankara Gar 'a vardım.Burada bisikletimi katlayıp.Güvenlik şeridinden geçmeye çalışırken.Arkada bir güvenlikçi bayanın sesini duydum.Bisiklet değil mi o? ☺Evet katlanır bisiklet dedim.Ve o sıra benle konuşmayı bırakıp.Yanında ki amirine;Amirim bisikletler yasak değil mi sorusuyla karşılaştım.Tabi ben durururmuyum.Girdim lafın arasına İnternet sitenizin ana sayfasında katlanırlar serbest yazısını okumadınız herhalde dedikten sonra.Amirlerinin buyrun beyfendi kelimesiyle trene bindim.☺1.20 dk sonra Eskişehir'e geldik.Ankara'yı bilenler için diyorum.Ermayaman Kızılay daha uzun geliyor bana nedense☺Neyse indikten sonra Eskişehir 'in meşhur çiğ börekçisinde isim veriyim mi ?Bence vereyim güzel börek yapıyorlar.Papağan'a gittim.Sabah kahvaltısını yaptım.Orada bir müddet kaldıktan sonra Kentpark plajını çok övmüşlerdi.Merkezden çok ta uzakta değil.Tam Kentpark 'a vardım derken yine bir nizamiye yine bir güvenlik.Yasakla karşılaştım.Ama bu güvenlik arkadaş çok sağolsun bana yardımcı oldu.Ankara'dan geldim falan dedim.Bana içeriye girmeniz yasak ama bisikletinizi eşyalarınızı buraya bırakabilirsiniz dedi.Buradan Güvenlikçi abime sonsuz teşekkürler yolluyorum.İnanın bisikletle Kentparkın plajına girsem daha zorluk yaşayacaktım.Gerçekten 1 günlükte olsa tatil ortamı yaşadım.1 saat plajda kaldıktan sonra,Öğle yemeği için Tren Garın orada Meşhur köfteciye gittim.Hamamönü falan derken son durak kendimi Garda buldum.Nasıl geçti bende anlamadım.Ama çok zevkli ve eğlenceliydi.Böyle organizasyonlar yapalım arkadaşlar. Yakın zamanda çektiğim video linkini paylaşırım.Sağlıcakla kalın☺YDXJ0182.jpg

mhd

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Sizin adınıza sevindim. Güzel bir gezi olmuş. Gezi videonuzu merakla bekliyoruz. Nice keyifli bisikletli turlar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: bekoli1903

sinemaperdesi

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
A. Ay
Bisiklet
Mosso
Çok güzel olmuş, büyük bir zevkle okudum günü birlik tur yazısı.. Tebrik ederim Bektaş bey. Çok güzel düşünmüşsünüz, inşaallah bize de nasip olur, günü birlik eskişehir.. çok güzel anlatmışsınız insanın gidesi var. Yaparız inşaallah. Yazı ve paylaşım için teşk. ;)

• Beğen

bekoli1903

Üye
Tepki
75
İsim
Bektaş
Bisiklet
Dahon
Beğendiniz için bende teşekkür ederim.İnşallah neden olmasın.Çok güzel bir geziydi.Ama tabi ki biraz acemilik vardı.Yani günü birlik bir yolculuk için gerekli ve gereksiz malzemeler yüzünden biraz sıkıntı çektim.Neyse artık yanlışlar yaşanılarak doğrular öğrenilir.☺

• Beğen
Tepkiler: sinemaperdesi

bruno

Üye
Tepki
33
İsim
Tutku Doğan
Bisiklet
Merida
Eskişehir bisiklet kullanıcılarının en rahat edebileceği kentlerin belki de başında geliyor. İşe bisikletle gitmek için de ideal. Gezilip görülecek birçok ta yeri var. Bu yüzden tebrik ediyorum sizi, umarım ben de böyle bir gezi yaparım Eskişehir'e.

mhd

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Gezi çok güzel, video da çok çok güzel olmuş. Pedallarınıza ve ellerinize sağlık. Katlanır bisikletle böyle bir gezi yaptığınız için biz katlanır kullanıcılara güven ve ümit verdiniz. Sizi tebrik ediyorum. Bu arada kullandığınız aksiyon kameranızı ve video edit programının adını sorabilir miyim?

• Beğen

bekoli1903

Üye
Tepki
75
İsim
Bektaş
Bisiklet
Dahon
@mhd Teşekkür ederim.Kamera Xiomi yi.Program Samsung video editor.

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
Hızlı tren iyi oldu, biz ankaralılar şehir görmeye daha hızlı gidiyoruz :)

• Beğen

bekoli1903

Üye
Tepki
75
İsim
Bektaş
Bisiklet
Dahon
@massaget Taşıma çantam yok.Hızlı trenle giderken belki sorun ederler diye siyah jumbo boy çöp poşeti aldım☺Aslında çokta gerek duymuyorum.Çevremdekilerden örnek çıkartmak gerekirse;İlk başta hefes oluyor.Sonrada çantaya koy çıkar insan üşeniyor.Ve yük oluyor diye kimse yanında taşımıyor.

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
@bekoli1903 Ben de çöp torbasına koyuyorum ama bir çanta almayı istiyorum taşırken zorluk çekiyorum bu şekilde. Fiyat araştırıyorum ama pahalı geldi biraz fiyatlar...

@bekoli1903 Eymir'e bir buluşma düzenlesek?

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
@bekoli1903 Öğleden sonra dörtten sonra olursa bana uyar sadece iki kişi miyiz...:)

Bence siz bir konu açın belki bir kaç kişi daha gelir....:)