Katlanır bisikletlerinizi hangi amaç için kullanıyorsunuz?

Katlanır bisikletinizi hangi alanda kullanıyorsunuz ?

• Toplam katılım
    47

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Başlık
36
Tepki
6.280
İsim
Cevat Bayhan
Bisiklet
Corratec
Şehir içi ulaşım ve orta mesafe turlarda kullanıyorum. Orta mesafeden kastım bir gün içinde yapılan 50 - 100 km'lik turlar. Gerçi bugüne kadar en uzun 90 km yaptım. Özellikle tatile giderken arabanın bagajına koyup götürüyorum.
Bisikletim Tern Link D8

slckats

Forum Bağımlısı
Başlık
1
Tepki
1.066
İsim
Selçuk Atış
Bisiklet
Mosso
şu an için seçeneklerin üçü için kullanıyorum.keyiflik,işe giderken ve tasarımı hoşuma gittiği için.İnşaallah yakın zamanda tur için de kullanacağım :cool:

appendix

tek lüksü hayalleri olan insan...
Başlık
2
Tepki
1.677
Bisiklet
Bianchi
sevimlidir, asansöre-eve sığar, çarşı-pazar dolaşırım, il içi turlarım. şehir dışı da gitmek isterim ama halen hayal klasmanındadır.

bsalih

Aktif Üye
Başlık
2
Tepki
223
İsim
B. Salih
Bisiklet
b'Twin
Yeni aldım, ve seçim yaparken en çok mobilitesi yani katlanabilir olması durumu cezbetti. Diğer normal türlere bakmadım bile.

Eşimle birlikte spor amacıyla sürüş vb. Kendim ayrıca işe gidip gelirken kullanıyorum.

İlerleyen zamanlarda (eşim iyice alıştıktan sonra) kamp ve uzun sürüşler yapmayı planlıyorum. :)

appendix

tek lüksü hayalleri olan insan...
Başlık
2
Tepki
1.677
Bisiklet
Bianchi
@Togursamsun haftasonu çarşı içinde dolaştım,tanıdık-tanımadık birçok insan ile bisiklet üzerine konuştuk(çok ilgi çekiyor) .

rado 73

Üye
Başlık
0
Tepki
66
İsim
Taner
Bisiklet
Diğer
Şehir de mutluluk :)

Başlık
0
Tepki
10
İsim
serkan kıskacıoğlu
Bisiklet
b'Twin
işe giderken sıkışık trafikte özgürlük arabam olduğu halde işe katlanır özgürlükle gidiyorum sıfır stres

• Beğen
Tepkiler: Abdullah ozturk

seydieser

Üye
Başlık
2
Tepki
105
Bisiklet
Carraro
Benimki dükkanda duruyor, küçük bir lokantamız var. Paket servisleri dağıtmak için kullanıyorum. Akşamları mesai bitiminde de yarım saat 45 dakika sürüyorum. Kimi zaman da eve onunla gidiyorum, malum bizim buraların yokuşları meşhur, her zaman gidemiyorum maalesef.

motzart

Üye
Başlık
0
Tepki
24
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
Brompton olmayınca tadına varamadığım alet.

Haggard1963

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
356
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
IMG_20181203_180003.jpg
Tur bisikletimi satıp gravel türinde tür bisiklete geçtikten sonra şehir içşnde günlük ihtiyaçlar için bisikletin ne büyük rahatlık olduğunun farkına vardım. Yeni bisikletime bagaj demiri takıp ağırlaştırmak hakaret gibi olacaktı. Ayrıca şehir içi kullanım için biraz dikkat çekici tasarımı hırsızlık riskini arttırıyordu. Ben de 2. Bir 28 inç şehir bisikleti almak yerine şirin tasarımıyla uzun süredir ilgimi çeken Btwin Tilt 120'de karar kıldım.
Şehir bisikleti olarak katlanırın kompaktlık ve kıvraklık açısından çok ciddi avantajı var. Küçük tekerlekleri insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu ortamda kontrol etmek çok daha kolay.

Yukarı Alt