Katlanır bisikletle uçak yolculuğu?

Konu, 'Katlanır Bisikletler' kısmında BEDRETTİN GÜRCAN tarafından paylaşıldı.

1. BEDRETTİN GÜRCAN

BEDRETTİN GÜRCAN Yeni Üye

Adı:
    Bedrettin Gürcan
    Bisiklet:
    Dahon
    Herkese Merhabalar
    Bir tane dahon vybe 7 im var ve yurtdışına götürmek istiyorum. Acaba daha önce katlanabilir bisikletini yurtdışına götüren oldu mu? Ayrıca normal bisikletler için pegasus 45 Usd istiyor. Acaba katlanabilir için de aynı mı? Ve son olarak paketleme nasıl oluyor? Teşekkürler Herkese

2. gşahin

gşahin Yeni Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Bianchi
    Yurtdışından bir arkadaşıma katlanır getirteceğim aradım bu gün THY'nı 'bize sadece katlanır bisikletiniz olduğunu önceden bildirin yeter' dediler. Ücret alınmıyormuş. Çantasında olması şartıyla veya kutu heralde.
    Deneyimi olan var ise bilgi paylaşırsa iyi olur.

nonsteril bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-55-54.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2017-2-1_9-6-43.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
diz-1.jpg
Merhabalar, üç haftadır taze bir bisiklet sürücüsüyüm. Yaşım 37, boyum 180 cm kilom ise 81 kg. Bisiklete binmeye başlamadan önceki iki hafta her gün 4-5 km yürüyüş hafif tempo yürüyüş yaptım....