Katlanır bana gider mi?

Tepki
22
Bisiklet
Bianchi
Merhaba arkadaşlar, ben bir mtb kullanıcısı olarak küt diye kaldırımdan düşmeyi, kaldırıma vurup çıkmayı, çimenlerin arasında taşları ezmeyi seven biriyim :) Tabiki kıvraklıkda önemli.

Kısa - orta - uzun her türlü günübirlik tur yaptım mtb ile.

Bu şekilde bisiklet kullanıyorum ama komple katlanıra dönüp hep yanımda bisiklet olmasını istiyorum. Tern link c7'yi gözüme kestirdim (beyaz melek :) )

Sizce bana uygun mudur? Katlanırın bana katacakları ve benden çalacakları nedir?

Scudo

sedat_slave

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Bisiklet
Beldeyama
başlık felaket.
"Katlanır bana gider mi." (Ne bilelim sen kimsin ?)

Edit: edit!

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
mtb ile günübirlik veya uzun turlar yaptıysan ve yapmaya devam ediyorsan tamamiyle mtb den vazgeçip katlanıra dönmeni tavsiye etmem. gün gelir dağ taş baraj göl gezmek istersin ama altındaki katlanırla bu isteğini yapamayabilirsin. veya bir grupla 100+ bir tur olur güzel yerlere onlara ayak uyduramayacağın için gitmek istediğin tura katılamazsın. Katlanırda güzeldir tavsiye ederim. ama mtb nin yanında ikinci bisiklet olarak tavsiye ederim. İstanbulda yaşıyosun sanırım illaki dağ taş veya uzun bir tur yapıcaksın. işte o zmn pişman olup vicdan azabı çekmeye başlayabilrisin :) ( katlanır düşmanı olarak söylemiyorum benimde katlanırım var:) )

Tepki
22
Bisiklet
Bianchi
Konunun içerisinde açıkladım. Okumadan yorum yapmayalım lütfen.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Tamamen bırakmayın canım mtb'yi uzun turdan kastınız her zaman yol kullanmak olacaksa düz yolda evet çok keyifli ama dağa bayıra gelmez elbet.ama artıları şu en fazla donanımsal sıkıntı yaşarsın bugün hangi bisiklete binersen lastik patlar,zincir kopar.pedal çıkar vb ama hiçbirinide yanında malzeme yoksa araç gereç yoksa tamir edip yola çıkma şansın olmaz ama katlanırda olsa bu olumsuzluklar en fazla atlar otobüse,taksiye dolmuşa dönersin evine bu bana göre en büyük artısıdır işin

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Siz katlanır bir MTB alın, onu da safkan MTB gibi kullanmayın yine de, diğer türlü 20 inch MTB ler kullanım amacınıza uygun görünmüyor.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şimdi dağa taşa girmeyi sevmek ayrı bir şey öncelikle bence vücut yapınız önemli şimdi siz 185-190 boyunda iri yarı bir adamsanız millet size bir yerleri ile güler katlanır bisiklet sürerseniz. :)

• Beğen
Tepkiler: Berke

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Berke1903

Ne ilgisi var canım adam katlanır almak istiyor siz ne diyorsunuz millete göremi yaşayacağız.bunun kalıpla boyla posla ne ilgisi var.kendini bilmez bu cahil ve boş millet için katlanırmı almayacak ve binmeyeceğiz.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@Berke1903

1 70 lik adamda sürse yine aynı şey olur o düşüncedekiler hep aynı. Takmamak gerekir.

• Beğen
Tepkiler: Berke

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Oğuz kurt

Ya yanlış anlaşılmasın o benim fikrim herkes katlanır bisiklet sürebilir ama bisikletin hacimli bir yapısı olmadığı için kalıplı biri binince bana göre komik duruyor bir kaç kez gördüm çünkü. :)

• Beğen
Tepkiler: Berke ve Emre G.