Katlanabilir Bisiklet Tavsiyesi

halil bahcetepe

Aktif Üye
Tepki
21
Arkadaşlar
Katlanabılır bisiklet bakıyorum yerim kısıtlı olduğu için

baktığım modeller

carraro

salcano izmir

ek olarak 500+ 600 tl arasında

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
salcano izmir olabilir 7 vites salcano easy lüx de olabilir oda 7 vites bide aparatları var bagaj,çamurluk.carrorodan bir vites fazlası var

halil bahcetepe

Aktif Üye
Tepki
21
Hocam kafama takılan şey su

aynakol

kadro
dişli takımı

hangisini tercih etmelıyım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Carraro çelik salcanodan ağır burda önemli olan hafif olması yolda lastik patladı yanında ekipmanda yok katla koy çantana atla otobüse,minübüse,yada başka bir araca dön evine salcano 7 vites carraro 6 vites biraz daha fark eder.vites yönünden ve ağırlık çok önemli sonuçda o seni taşıyacak sen onu değil.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yada bu marka ve model biraz daha kıyarsan paraya Tern Link C7 Katlanabilir Bisiklet bu 2 sindende iyi.

gokhan.gursel

Daimi Üye
Tepki
198
bu listeye kron fd 1000 modelini de eklemenizi tavsiye ederim
forumumuzda "katlanır bisikletler" başlığındaki arkadaşlarımız oldukca beğenmişler

halil bahcetepe

Aktif Üye
Tepki
21
Fd 1000 inceledim tüm bisikletçilere baktım istanbulda yok daha gelmemiş
tern link 700 tl bulabılırsem alırım
bulamassam 660 tl kron fd1000 beklerım..

halil bahcetepe

Aktif Üye
Tepki
21
İstanbulda hiçbiryerinde kron fd1000 modelı satan yok dağıtım yapılmamış sanırsam.

oha

Üye
Tepki
23
İsim
Kani B..
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merabalar… bi sorum vardi.. 20 inch katlanırlar ile 26 inch katlanır bisikletler arasında yolda yaya şeklinde taşıma konusunda bi farklılık ve avantaj, dezavantaj (ağırlık dışında) başka bir fark var mı ?? 26 inchlerin katlanır halde tek teker üstüne ağırlık verdirir şekilde dengede tutarak seleden iterek taşınıyor anladığım kadarı ile.. 20 inchlerde bu durum farklı değil dimi ? aynı.. yani daha kolay şekilde çek çek yapıp taşıyamıyorsunuz.. onlarda da tek teker üzerine ağırlığını verdirip o şekilde seleden iteleme yapıyoruz.. doğru mudur ?