Kask

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
arkadaslar kaskların onune takılabilen bole plastik bisi war ne ise yarıo benm kaskta da war ama ne ise yaradıgını bilmiorum

Scudo

OzgurIskin

Daimi Üye
Tepki
215
Visor? Gözleri güneş ışıgından koruyor kaskın tepesinde durarak. Ben çıkarttım, daha estetik bi hal alıyo kask. Çok güneşli bi havada visorun olması iyidir tabi.

drbekirr

Üye
Tepki
8
İsim
BEKİR TARTICI
Bisiklet
Carraro
(link)
arkadaşlar sizce nasıldır? kullanan, bilen, tchibo ürünleri hakkında bilgisi olan var mı?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@drbekirr

Zaten oranın ürünlerini kaliteli bulmam. Kask'ta oldukça dayanıksız ve kalitesiz görünüyor. Aynı bizim buradaki bisikletçide satılan 15TL'lik kask gibi kaplaması falan ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@BF Okuru Ali bi yanlışlık var. Piyasada satılan çok üründen üstün ürünler satar bu Alman firması. Geçenlerde sele aldım 19 tl aynı marka piyasada 45-50 tl idi hele MTB elcikleri çok severek kullanıyorum o da 19 tl artı 4 tl kargoya geldi.
....ve 90 gün sorgusuz iade vardır. geri kargo dönüşünüde bu firma karşılıyor. Yani tam manasıyla Alman disipliniyle çalışan kurumdur.

@drbekirr Bence hiç çekinmeden al. Beğenmezsen kutula gönder geriye. Kargo firmaya ait ve anında kartına geri ödeme var.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@daykosi Hamit abi benden büyüksün abi deme lütfen :D

Aklımda ürünlerinin kaliteli olmadığı kalmış :) senin dediğin gibi kaliteli olabilir ama kaskın görüntüsü pek hoşuma gitmedi ;)

apethan

Üye
Tepki
1
İsim
Ahmet
Bisiklet
Bianchi
Bende bi soru sormak istiyorum hem konu açamamam nedeniyle hemde kask ile ilgili bi konu olduğundan

Full face kask almayı düşünüyorumda sizce iyimidir düşünceleriniz neler

Link - (link)

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
@apethan Merhaba yakın zamanda çok araştırma yaptım gördüğüm en ucuz kask hatta şöyle ki ikinci el yepyeni bir tsg aldım, satan arkadaşın kullanmaya forsatı olmamış (okuyorsa selamlar). Kask ucuz ama marka koruma vb. hakkında bir bilgim yok eğer çok ekstrem şeyler yapmam kafamda kask olsun dersen (daha tecrübeli üyelere de danış) fiyatı gerçekten ucuz.

apethan

Üye
Tepki
1
İsim
Ahmet
Bisiklet
Bianchi
Ya Downhill'e çok hevesim vardı ama malesefki bütçem yok MTB ile bişeler yapma peşindeyim elimde bi kask var ama sadece kafa korumalı ve çokta iyi değil ben çok aşırı kaliteli bişey aramıyorum birde gözlük alıcam aynı mağzadan bu bana yeterli olur bikaç yerden uçarım en fazla :D

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
@apethan Dostum dediğim gibi ben ikinci el olmasına rağmen ayıptır söylemesi 150 tlye aldım o açıdan fiyat güzel renkler falan da hoş. Ama dediğim gibi malzemeden falan çok anlamam. Ha birde gözlüğü alırken uv filtresine dikkat et decathlonda ucuza çok güzel gözlükler bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: apethan

apethan

Üye
Tepki
1
İsim
Ahmet
Bisiklet
Bianchi
Decathlona hiç bakmadım tavsiyen için teşekkürler bunu almayı düşünüyordum

Link - (link) (beyaz olanı varmı bilmiyorum ama çok hoş duruyor)

Kendimi geliştirdiğim zaman Geotech Bomber düşünüyorum.

Link - (link)

drbekirr

Üye
Tepki
8
İsim
BEKİR TARTICI
Bisiklet
Carraro
@apethan deli hortlatirim

@daykosi bence de denenebilir, yarin siparis vereyim ben..
tesekkur ederim beyler..;)

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
@BF Okuru Abi dememiş ki.

Kasklar güven vermiyor. Ne malzeme kalitesiyle ne de görüntüsüyle. Ancak diğer bisiklet ekipmanları fiyatları düşünüldüğünde alınabilir; çünkü hayati koruma teşkil etmiyorlar. Günlük kullanımda tercih edilebilecek seviyedeler; yine de ötesi değil. Biraz daha üzerine koyup çok daha kaliteli ürün alınabilir...

dnz

Üye
Tepki
49
İsim
Deniz
Bisiklet
Peugeot
Bisikletten sonra en buyuk butce bu kasklara ayrilmali diye dusunuyorum.Yeri geliyor 1500 dolari bisiklete veriyoruz kask icinde 100-200 dolar vermekten erinmemeliyiz.durumum yok alamiyorum diyorsanizda yine imkanlari zorlayip alabileceginiz en kaliteli kaska yonelmeniz gerekir hayat kurtarir kask kullanimi.