Kask önerisi

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@katran yok 2. ele düşmüş sıfır ürünlere bakıyorum ben genelde etiketi üsütnde hediye gelmiş yada almış kulannamış uymamış satıcıları buluyroum

• Beğen
Tepkiler: Harun ÇEVİK
Scudo

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Kask bir bisikletçinin verdiği ya da vereceği meblağ konusunda pişmanlık duymaması gereken en önemli güvenlik malzemesi. Hafif olsun, havalandırması iyi olsun, başı iyi kavrasın üstüne bir de kompozit iç kafes sistemi olursa iyi olur.

Ghost Buster

Aktif Üye
Tepki
124
Bisiklet
Ghost
@Erdal YILMAZ abicim bu verdiğin siteden kredi kartım ile nasıl alışveriş yapabilirim yardımcı olur musun acaba ?? bende orada bir kaç kask beğendim de güvenli olup olmadığını bilmiyorum

@Erdal YILMAZ sanırım bir de kargo - gönderim ücreti var 20-25 ₺ kadar ???

Tugay Sonsuz Sert

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
@onuranil hocam eğer kredi kartı güven konusu oluşuyorsa aklınızda siteler üzerinden. Kredi kartınızın adına bir sanal kart oluşturun ve böyle alışveriş yapın.

Ghost Buster

Aktif Üye
Tepki
124
Bisiklet
Ghost
@Tugay Sonsuz Sert (link)
(link)
(link)

bende bu üç modeli beğendim siz ne dersiniz ?? sıkıntı oluşturabilecek kısım ödeme kısmı değilde daha çok gönderme kısmı sorun oluşturacak diye kaygılanıyorum. iyi bir siteye benziyor aslında ??

Tugay Sonsuz Sert

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
@onuranil ilk olarak Merlin Cycles sitesi güvenilir bir site ve forumdan bir çok kişi alışveriş yapmış ve yapmaktadır ben kendim bizzat yapmadım. Kask konusuna gelince (link) bu model benimde hosuma gitti fiyat olarakta ideal ama siz öncelikle yol bisikletine mi biniyorsunuz yoksa MTB mi çünkü kasklar 2 çeşite ayrılıyor.

Ghost Buster

Aktif Üye
Tepki
124
Bisiklet
Ghost
@Tugay Sonsuz Sert mtb biniyorum bu model yol kaskı evet ama hoşuma gittiği için alabilirim dedim mtb'de çok sırıtmaz diye düşündüm :)

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
kask rapido aldım daha deneme sansım olmadı sadece 1-2 kere deneme amaclı evde duruyor ama ızlenımlerıme bakılırsa kafaya gayet guzel oturuyor 250 tl ye sıfır aldım ama yurtdısından getırmıs hıc kullanılmamıs olarak

IMG_20151226_141501.jpg

• Beğen
Tepkiler: mustafa üzümcü

Ghost Buster

Aktif Üye
Tepki
124
Bisiklet
Ghost
abiler benim bisikletimde tam fıstık yeşili ve güzelde bir kask almak istiyorum. iki fotodaki kasklarda çok hoş.

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
@onuranil arkadaşın konuyu iyice kiretmeyelim bbu konuda bıkac foto daha var

(link)

volkan0

Üye
Tepki
5
İsim
volkan
Bell kesinliklezaten motorsiklet kasklarida ureten bir firma

Raad

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Sedona
Mevcut konu üzerinden bir tavsiye de ben isteyeceğim. B' twin marka kaskım var ama daha iyisi ile değiştirmek istiyorum. Şehir içi kullanım için 300 tl ye kadar tavsiyelerinizi bekliyorum.

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Raad

Ben kullanıyorum çok rahat ve şık bir kask

(link)

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Raad güvenlik sadece kafadan alınmaz eğer 300 tl varsa dizlik falan bak bence rahatlarından

macabeyi

Üye
Tepki
22
giro revel 150 tl gibi bir fiyatı var giro kalitesini bu fiyata almak mantıklı gibi ne düşünüyorsunuz?

Veto8

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
İyi bayramlar herkese, ben yol bisikleti için kask arıyorum. Bütçem 200 lira. Decathlon kaskları hakkında ne düşünüyorsunuz? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.