Kask süngeri

Konu, 'Giyim' kısmında Özgür Tunalı tarafından paylaşıldı.

1. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar yaklaşık 1 senedir fullface kaska geçtiğim için şuanda kullanmadığım eski giro gila xc kaskımı elden çıkarmaya karar verdim.Yanlız şöyle bir durum var kaskın içindeki süngerler çürüyüp ufalandığı için idareten pencere süngeri takmışdım:eek: pencere süngeri biraz idare etsede orjinali gibi olmuyor tabi.Islanınca çıkıyor ve teri emmiyor terlediğinizde terler yüzünüze akıyor vs :( Benim merak etdiğim bu Giro için orjinal süngerlerden vaya onların yerine uyacak başka süngerlerden istanbulda nereden temin edebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
IMG-20170327-WA0008.jpeg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...