kask seçimi

Konu, 'Giyim' kısmında fatihaydın tarafından paylaşıldı.

1. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    iyi günler arkadaşlar max 90 tl ye alabileceğim sağlam kask arıyorum. şekil itibari ile sprint etaplarında kullanılan aerodinamik kasklardan arıyorum az delikli olan şekli aerodiamiğe daha yakın tasarlanmış olanlar tercihimdir...(zamana karşı etaplarında kullanılan kasklar değil)

şimdiden teşekkür ederim cevaplar için...

2. Enes.

Enes. Üye

Bisiklet:
    İdeal
    Seviye:
    giro skyline

3. Gökhan Toros

Gökhan Toros Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Az delikli bir kaska ihtiyacın yok, aero kask yapmak için.

Herhangi bir kaskın üzerini streç film ile kaplarsan, aynı etkiyi alabilirsin

fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    Teşekkür ederim mümkünse delta bisikletteki ürünlerden önerebilir misiniz? Yada o şekilde karta taksit yapan herhangi bir yer.

Teşekkürler

İlginizi Çekebilir

1-1468594337439-1vrvekqftvdaq-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
GARMİN AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2016-12-15_15-4-44.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...