Kask satan mağaza ?

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
Arkadaşlar kask almak istiyorum, biraz önce ölçtüm başımın çevresini, 63cm :D XL beden oluyor galiba. XL beden kask nerede bulabilirim ?

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Delta Emek şubesinden ,erdoğanlar bisikletten, güngörler bisikletten,doğa bisikletten,Ulus Yıba çarşısından,Migroslardan,tchibo mağzalarından,ınter sport mağzalarından daha sayayım mı :)

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
:) teşekkür ederim. Güngörler 'de malesef yok, delta 'da 1 adet kalmış onunda renkleri ve şekli pek hoşuma gitmedi açıkcası. Yiba çarşısında bulabileceğimi sanmıyorum, orada sadece bisiklet satıyorlar bence :) .

Erdoğanlar, doğa bisiklet, migros ve tchibo 'ya bakacağım artık. İnternet üzerinden bulabilirsem internetten almak istiyorum.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
(link)
siteyi incele eğer buradan almak istersen yardımcı da olurum. dükkanları eskişehirde.yıba çarşısınıda es geçme bak derim.

Tepki
5
Yiba çarşısında bende aradım çoğu yer zaten satmıyor gerçi üst katlara bakmadım da kime sorduysam varsa girişteki bisikletçilerde vardır dedi dedikleri gibi oralarda var monero helment prowellin f55r modeliydi sanırım bunları gördüm öye çok çeşit beklemeyin yani

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Muratoğlu bisiklete bi bakın.

(link)

56-62 cm ölçülerinde kasklar var. En büyüğü onlar oluyo sanırım.