Kask ilgili bir kaç soru ?

Tepki
27
Merhaba arkadaşlar bu yaz üniversitemin bitmesiyle bisiklet sürmeye başladım.Hem kilo vermek hemde gezi amaçlı kullanacğım.Öğrenci olduğum için ufak ufak topluyorum gerekli ekipmanları.İlk olarak sigma 1009 yol bilgisayarı aldım şimdi kask almak istiyorum ama kararsız kalıyorum.Gidip deneme fırsatım yok kaskları.Çok pahalı birşey alacak durumum yok.Zaten eski aspid sf ile geziyorum 1.95lik lastiklerle şimdilik memnunum :) şu kaskı çok beğendim GEOTECH YETİŞKİN KASKI - MAVİ KV-22-1 buda linki sanırım (link) fiyat olarak 86 lira daha uygun bişeyler bulabilirmiyim ama bu kaskıda çok beğendim.Bu arada kafa ölçüm 60cm bu kaskta herhangi bişey yazmıyor nasıl öğrenebilirim ? Şimdiden teşekkür ederim

Scudo

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
ilgili sayfada kask 54-60 cm arasi uygun yaziyor. buyuk bir ihtimalle uyar. tchibo nun bir kaski vardi 26 liraya o da iyidir. prowell ler var uygun fiyatli, bir ara moon kasklar vardi. arastirmaya devam edin.

Tepki
27
teşekkür ederim açıklamalarınız için bide bisiklet forması için ölçüm ne olmalı 170 boyunda 80 kiloyum