Kask hayat kurtarır.

Tepki
76
İsim
Kerem
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu gün başımdan geçen olayda öğrendimki kask önemli ama seçimde iyi olması gerekir,45 km hızla bisikletim cukura girdi ve takla attım kaskım parçalanmıstı ve başımdan kan akıyordu aslında o kadarda sert düşmedim ama kask kalitesiz olunca zararı biraz daha arttırdı diyebilirim action marka kask sakın almayın ben bi hata yaptım sizleri uyarıyım.

Scudo

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
verdiğiniz bir sadaka varmış,bununla geçmiş olsun,

mübarek günlerde çoluk çocuk sevindirin,

kaliteli kask olsun ikinci el'de olabilir,ama dandik kaskları kesinlikle takmayın..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Geçmiş olsun. Kask elbette çok önemli kask alırken kalitesinden ödün vermemelisiniz. Daha kötü sonuçlar doğabilirdi. Levior marka kasları tavsiye ederim hem bütceye uygun hemde kaliteli.

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Geçmiş olsun bende anca dün alabildim, cratoni marka alman malı çok övdü arkadaşlar inşallah lazım olmaz lazım olursa da pişman olmam.

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Kask konusunda kesenin ağzını biraz açmak gerek, geçmiş olsun

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@Kerem AKSOY
Çok büyük geçmiş olsun Kerem. Dikiş filan atıldı mı kafanıza?

Ben iki aydır Action marka kask kullanıyorum. 45 TL'lik kask olduğu için kalitesiz olduğu hissi uyandırdı. İnternette bu marka ile ilgili hiç bir bilgi bulamadım. Forumda da muhtelif markalar tavsiye ediliyor. Bir türlü ne yapacağıma karar veremedim. En sonunda forumda konu açmaya karar verdim ve bugün iş dönüşü kaskın fotoğraflarını çektim. Az önce de bu fotoğrafları koyup kaskın kalitesiyle ilgili arkadaşlara danışmak niyetiyle açtım forumu. Açıkçası Action marka kaskların kalitesiz olduğunu bu şekilde öğrenmek istemezdim :(

Tepki
76
İsim
Kerem
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mtkeskin
Bence o kaskı hemen atmanı yada iade edebiliyorsan etmeni tavsiye ediyorum.İnsan hayatının bu kadar ucuz olduğunu kanıtlayan bi kask koruma amaçlı takıyorsun ama o sana daha çok zarar veriyor böyle bir şey var mı yav.Bu arada kafama dikiş atılmadı sadece pansuman yaptılar.Bende biraz paraya kıyıp adam gibi kask almayı düşünüyorum.

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Sedona kasklar hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ? Bende sedona kask var 45 liraya aldım memnunum da fakat fikirleriniz oldu. sedona kask ile kaza yapanlar veya bilgisi olanlar paylaşabilir mi ?

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
@Hakan ÇELİK

Merhaba Hakan bey,

marka kötülemesi yapmak istemem,ancak doğru bildiklerimizide,paylaşmamız gerekli diye düşünüyorum,

daha önceden sedona kaskın parçalandığını forumda okumuştum

dikkatinize

kazasız belasız sürüşler dilerim..

Sehzade43

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun @Kerem AKSOY bey. Umarım alacağınız kask'ta böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Dikkat edeceğim, Çağlayan bey :) Teşekkürler. Bu arada kardeşim geçmiş olsun, çok geçmiş olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Sedona veya action kaskı denemedim ama alınan darbeye göre her kaskın bir noktadan sonra zarar görebileceği. Ama yineden kask konusunda keseyi açmak gerekiyor