Kask alacağım önerilerinizi bekliyorum

murat yayla

Daimi Üye
Tepki
245
Arkadaşlar uzun yıllardır bisiklet kullanıyorum ama spor olarak daha ilk senelerim.Bu bisiklet sporuna kasksız başlanamayacağını düşündüm o yüzden bir kask almam gerekiyorAncak bütçem çok fazla değil en fazla 60tl gibi bir para verebilirim.bu fiyata uygun kask önerileri verirseniz çok sevinirim.

Scudo
Tepki
11
Bende bir tane kask arıyorum başka şeye para koyacağıma kaska koyarım daha iyi :) Önerilerini bekliyoruz..

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
o fıyat aralıgında sedona polısport prowell marka cok guzel kasklar var onerıye gerek yok eskısehırdekı arkadasım çınar bısıklette en ucuz fıyatı bukursun kask ıcın hataydakı arkadasıma yer tarıf edemıyecegım ama bulamaz ıse hatayda alacak bır yer ınternette alısverıs sıtelerının hepsınde o fıyat aralıgında soyledıgım marka kasklar mevcut

• Beğen
Tepkiler: murat yayla

mertcan gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
513
aynen bencede migros gibi bir yerden sağlam bir şey cıkmaz ama eskişehirdesin sende eskişehirde volkan bisiklette 40 tl ye hem sağlam hemde hafif bir kask var üzerindeki boya ile carbon kask a benziyor çok güzel ve hafif bir kask ayrıca sağlam

• Beğen

murat yayla

Daimi Üye
Tepki
245
çok teşekkürler arkadaşlar önerileriniz doğrultusunda çınar bisiklete:)

Abdullah Güngör

Daimi Üye
Tepki
33
Bisiklet
Kron
delta bisiklette 40tl'ye geotech kask var tipi güzel ve uygun onları düşünebilirsin ben kullanıyorum mesela

• Beğen