Kartal - Caddebostan

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında caner demir tarafından paylaşıldı.

1. caner demir

caner demir Üye

Seviye:
    arkadaşlar pazar günü kartaldan caddebostana kadar bisiklet turu yapıcam acaba kaç dk sürer

2. Mehmet Ser

Mehmet Ser Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ortalama hızına bağlı :) kafadan 1 saat olsun

3. serdar tasci

serdar tasci Üye

Seviye:
    25 dk gidersin

4. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Konu dışına çıkıyorum...! Forumda gördüğüm en ilginç topic bu yani...! Şimdi çoğumuz sizi tanımıyoruz..Bisikletinizin ne durumda hangi donanımlara sahip ve kondüsyonunuz nasıl bilmiyoruz..Sizce nasıl tahmin edelim.. ? ? ? ? ? ? ? Güzergah google mapsta 17 km filan diyor..Sabit 20 km hızla gitseniz..1-2 kezde dursanız 1 saatte ordasınız..Neyse bol kadanslar diliyorum artık :))))))))))))))

Onur Yılmaz bunu beğendi.
    caner demir

caner demir Üye

Seviye:
    hahah sağolsun ortalama 20-30 km giderim pazar günü olucağı için insanlar çok olur diye düşünüyorum bu rakam biraz daha aşşaya inebilir neyse teşekkürler :D

İlginizi Çekebilir

maxresdefault.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
GARMİN AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2016-8-24_10-58-20.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...