Karşıyaka-Y.Foça Turu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Özgürpedal tarafından paylaşıldı.

1. Özgürpedal

Özgürpedal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Sabah kahvaltımı yaptıktan sonra saat 10:30 gibi yola çıktım. Hava oldukça sıcaktı. İzmir-Çanakkale yolundaki Seyrek Kavşağı'ndan saparak Seyrek-Egekoop Villakent-Maltepe-Gerenköy-Kozbeyli üzerinden sahile indim. Gencelli'de çok güzel manzarası olan bir kahvehanede yemek-ihtiyaç molası verdim. Niyetim Yeni Foça'ya devam etmekti ancak, Yeni Foça girişinde yol yapımı nedeniyle zift döktüklerinden mecburen geri dönüşe geçtim. Güzergah gerçekten de müthiş manzaralar saklıyordu. [​IMG][/URL] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][/URL[​IMG]][/IMG]

2. Recep DOLGUNSÖZ

Recep DOLGUNSÖZ Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Değerli dostum.. Manisa'lı olduğum için güzerğahını çok iyi biliyorum.. Şiir tadındaki paylaşımın için içtenlikle teşekkür ederim. Harika görüntüler almışsın.. Olmuşken Kozbeyli'de Şakir'in kahvehanede dibek kahvenide içseydin ;)

Saygılarımla dostum.. Yüreğine sağlık

İlker_Yılmaz bunu beğendi.
  3. İsmail TARHAN

İsmail TARHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Bol resimli güzel bir gezi olmuş. Teşekkürler.

4. Levent EROĞLU

Levent EROĞLU Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Çok güzel fotoğraflar, yeni turlara çıkmanız dileğiyle.

İlginizi Çekebilir

qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
rub-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...