Karbon Toplama

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında bozokaydin tarafından paylaşıldı.

1. bozokaydin

bozokaydin Kıdemli Üye

Seviye:
    Bisikletimi toplamamda bana yardim eden Kadikoy Bisiklet Evi'ne ve ozellikle Hakki Ozen'e tesekkur ediyorum. Ozenleri gayretleri ikramlari ile hem adam gibi adam hem de cok iyi ustalar.

Bisikletin 2-3 parcasi daha degisecek, su anda hassas olmayan bir tartida (Aras Kargo'da olculdu) 8950 gram. Furious Fred'ler yerine Maxxis Maxlite 285'ler takilacak. Aynakol ise Aerozine olacak. On arka tekerlek skewerlari da degisecek. Bisiklette skewerlari haric AFC Bike'in neredeyse tum urunleri mevcut.

2. Onur ALKAÇIR

Onur ALKAÇIR Kıdemli Üye

Seviye:
    bol pedallamalar :D

İlginizi Çekebilir

cycling-nutrition-energy-bars.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
1.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
upload_2016-10-18_9-54-57.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...