Karbon mu, alüminyum mu?

OmerKa

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
128
İsim
Ahmet
Bisiklet
Cannondale
Siz hep haklısınız 😉 yazacak çok şey var fakat konu uzamasın büyümesin diye yazmıyorum herkese saygılar sevgiler...

@mariokaldato

Ben bu konuda saçmaladım hadi kırmayayım seni...

Ama dönde bir kendine bak 60 yaşına gelmişsin her mesajın balon yaptığın muhabbetini liseli çocuklar yapmaz mariakaldato..

mariokaldato

Bir karadelik'te B.İ.M mağazası açmak lazım
Başlık
97
Tepki
28.005
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Evet ama aramizdaki fark şu; Ben eglence amacli kasitli sacmaliyorum. Senin gibi muhalefet olmak pahasina bilmeden sacmalamiyorum . Ama ister isen bilinçli sacmalama dersleri veririm sana beleş olarak. Hem magnezyumuda bol koyariz rahat ol

OmerKa

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
128
İsim
Ahmet
Bisiklet
Cannondale
Boş adamsın boş kılıf uydurma 😊 sen bana ders vereceğine kendin öğren bir şeyler.Eğlenceymiş kime göre neye göre 10 kişiden 7 si dalgaya alıyor seni farkında değilsin.

Senin gibi boş bir insana burada cevap yazmak aslında bir hata benim hatam burada.Selametle kaldato

mariokaldato

Bir karadelik'te B.İ.M mağazası açmak lazım
Başlık
97
Tepki
28.005
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
186485
Boş beleşlik konusunda ihtisasin oldugunu bilmiyordum. Bence kendini bu kadar begenmemelisin . Mizah ile dangalaklik arasindaki cizgiyi ogrenirsen muhatap ol insanlarla

SEYYAH OZİ

PEDALMEN
Başlık
5
Tepki
1.224
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar size tek bir tavsiye .sakinlik ve empati ..biZim toplum olarak sıkıntımız eleştiri yaparken eleştiriyi hakarete dönüştürmek ,alayınıza bol pedallar bisikletle kalın

ozips

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
193
İsim
özalp
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Pislet candır, gerisi heyecandır :) Daha sonrası ise maddiyat ve zevkdir. Param olsa çelik kadrolu bir bisiklette yaptırırım. Kötü bir hastalık ve biraz tuzlu bir hastalık :)

Yukarı Alt