Karbon Maşa

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
26" full Karbon Sabit Maşa TRİGON
yaklaşık 2 aydır bisiklet kullanmıyorum sahil yolunda en fazla 30 km binildi .nokta çizik yoktur.Şaft borusuda karbondur.V fren ve disk uyumludur.
Ağırlık fren pivotları ve çektirme dahil 483 gr ( kategorisinin en sağlam ve en hafifi ,ele alındığında şok edecek kadar hafiftir) Türkiyede satışı yoktur yurt dışından getirtilmiştir.
Fiyat 300 ytl pazarlıksız .kargo alıcıya aittir. Takas yapmıyorum,sorularınız varsa özelden sorunuz.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Sürekli şehir içinde bisiklet kullanıp, 2-2.5 klioluk maşalarını 2cm bile esnetmeyenler için kaçırılmaması gereken bir ürün.
Maşa bana hiç hitap etmemesine rağmen(Agresif Xc'ci olarak) alasım geldi.Harika maşa, hayırlı satışlar.

NKORHANK

Aktif Üye
Tepki
108
@Bülent ÖZER

Maşa alma düşüncem vardı fakat tanedem bisiklette hussara sabit maşa takılamayacagını, takılırsa gobeğin yerek yakşlaşacağı için ergonomisinin bozulacagını söylenmişti.

Sizce bu maşayı hussarda kullanabilir miyim?

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bu tip masalar kendi aralarinda ayriliyorlar. 80 mm, 100 mm uyumlular diye. Bunun nedeni de, bir miktar (ki bu miktara SAG deniyor, anlami uzerine surucu bindiginde masanin cokme miktari) cokmus bir masanin sagladigi geometriyi vermeleri. Bu nedenle masa bisikletinize uyum saglayacaktir, bahsettiginiz sey eski tip bir sabit masa taksaydiniz gecerliydi, bu masayi alip kullanabilirsiniz.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
bu maşa mtb'sini sadece şehir içi ve asfaltta kullanan sürücüler için ortalama 1300-1500 gr'lık bir hafiflik sağlayacaktır. 300 YTL ye 1500 gr kazanmak :eek::eek: :eek: bisikletini hafifletmeye çalışan arkadaşlar iyi bilirler. :D

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
gönül isterdiki alayım bence bu maşayı kaçırımayın tertemiz karbon ve bu fiyata .