Karbon Maşa Seçimi?

Konu, 'Süspansiyon' kısmında murat856 tarafından paylaşıldı.

1. murat856

murat856 Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yol bisikletime hafif karbon maşa almak istiyorum.Tavsiyeleriniz nedir?Tabii ki hafiiflik ilk etken.Pazzaz ın iyi olduğunu duydum ama Türkiye de satan var mı?Araştırdım bi türlü bulamadım.Nerelere bakayım?

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Sanırım Delta Bisiklet'te karbon yol maşası vardır. Gerek internet sitelerinden gerek telefon ile bilgi alabilirsiniz.

murat856

murat856 Yeni Üye

Seviye:
    Peki önerebileceğin marka falan var mı?

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Pazzaz'ın maşalarının iyi olduğunu ben de duymuştum. Yine Look'un iyi modelleri var. Sanırım Ritchey'de bu konuda oldukça tecrübeli ancak bu markaların kaç tanesini Türkiye'de bulabilirsin işte onu bilmiyorum. Sanırım firmalarla teker teker görüşüp fikir ve fiyat alman en mantıklı çözüm... :(

5. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    murat856

murat856 Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkürler arkadaşlar...

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-12-42.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
1-1484682847526-117cod4mi4i88-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
cycling-nutrition-energy-bars.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...