Karaman

En beğenilen 5 mesaj

1
    Evet neden olmasın... Başka arkadaşların da olduğunu biliyoruz lütfen iletişim...

atunsay

Aktif Üye
    1
    Karamanın başarılı bir bisiklet takımı ve bisiklet sporunun her türlüsüne son derece ilgili ve kişisel olarak da son derece nazik bir bisiklet antrenörü var.

Yakinen tanıdığım kendi çaplarında antrenman yapan ama bir takıma veya gruba dahil olmayan insanlar da var.

Karaman güzel yerdir. Bisikletle keşfedilecek nice güzellikleri var. Umarım çoğuna vakıf olabilirsin.

igneli

Üye
    1
    Herkese selam. Forumda ki en garip başlık bu herhalde. 6 senedir bir şey yazılmamış. En yakın zamanda bisikletle karaman yollarında olacağım

atunsay

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
335
Bisiklet
Scott
Karamanın başarılı bir bisiklet takımı ve bisiklet sporunun her türlüsüne son derece ilgili ve kişisel olarak da son derece nazik bir bisiklet antrenörü var.

Yakinen tanıdığım kendi çaplarında antrenman yapan ama bir takıma veya gruba dahil olmayan insanlar da var.

Karaman güzel yerdir. Bisikletle keşfedilecek nice güzellikleri var. Umarım çoğuna vakıf olabilirsin.

Başlık
1
Tepki
3
Ben de Karamana yeni geldim bayramdan sonra bisikletimi getireceğim. Artık pedala burda basacağım. Herhangi bir organizasyona bayramdan sonra katılabilirim. Ayrıca karamandaki bisiklet antrenorune nasıl ulaşabiliriz ?

ulaş kaya

Forum Bağımlısı
Başlık
5
Tepki
413
Bisiklet
Cannondale
Karaman ilinde bir arkadaşımla şimdilik kısa turlar yapıyoruz..

Daha yeniyiz istekli olursa aramıza alırız..

Karamanda bisikletçi sayısını arttırmak isteriz.

ulaş kaya

Forum Bağımlısı
Başlık
5
Tepki
413
Bisiklet
Cannondale
Kısa turlar artık hatırı sayılır şeklide uzadı.Kondisyonumuzu arttırdık.

Karamanlı bisikletçileri aramızda görmek isteriz. Bizi yanlız bırakmayın!

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Başlık
76
Tepki
1.246
Bisiklet
Mosso
Merhaba. Konya'da ikamet etmekteyim fakat Karaman'a da yılda 1-2 kez uğrarım. Hatta memleketim Ereğli'ye giderken bu sene Karaman'dan geçmeyi düşünüyorum. Pedallamak dileğiyle...

Başlık
3
Tepki
274
Karaman da mtb kullanımı için bir oluşum içerisine girdik. yol bisikleti deneyimimden sonra dag bisikletinin daha eglenceli olduğunu gördum. oll road bisiklet kullanan karamanlıları bekliyoruz grubumuza.

Başlık
2
Tepki
0
Hocam hayirli olsun facedende takip ediyorum ayrica karamana yeni tasindik bisikletimi tedarik eder etmez en yakin zamanda araniza katilmak isterim.

igneli

Üye
Başlık
0
Tepki
42
İsim
Serdar
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese selam. Forumda ki en garip başlık bu herhalde. 6 senedir bir şey yazılmamış. En yakın zamanda bisikletle karaman yollarında olacağım

• Beğen
Tepkiler: erkantuc
Yukarı Alt