Karadeniz turu

Gurkan Genc

Aktif Üye
Tepki
850
Bisiklet
Kron
Yaklasık olarak 6 aydır her gun 10km kosan bırıydım son 1 aydır bısıklete bınıyorum.. Agustos ayı ıcınde kendıme bır yol arkadası bulabılırsem karadenız turu planlıyorum.. Oncesınde bır kendımı test etmek ıstedım ve gectıgımız pazar Ankarada dan kızılcıhamam a gıdıp gerı dondum..sabah 9 da cıktım aksam 7 de ankaradaydım 200 km yol yaptım turan gunesden baslayıp.. 1 gun ıcınde fena bır performans degıl ama su bır gercek ki yol arkadası olmadan bu tarz bır mesafenın tehlıkelı olacagını anlamıs oldum ...
Guzergahı katılacak olan arkadalarla bırlıkte belırlerız dıye dusunuyorum ...

Scudo

Mehmet Can

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Gürkan öncelikle forumumuza hoş geldin

Bisiklete 1 ay binen biri için 1 gün içinde yaptığın yol hiçte fena değil hatta çok iyi diyebilirm
ama böyle uzun mesafeli gezilerde yanında birileri olmadan yola çııkman biraz tehlikeli olur,
yolda başına bişey gelse ALLAH korusun kim nerden bilecek.

Karadeniz turundada sana başarılar dilerim
Ha unutmadan tura tek başına çıkma sakın :D

• Beğen
Tepkiler: meren12

five

Part time turcu
Tepki
3.958
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,
Batı Karadeniz değil ama Doğu Karadeniz için tek başına olmanızda pek bir sakınca yok. Tabi çadır vs. düşünmüyorsanız. Yol çok rahat. Ben Samsun'dan Sarp'a kadar gitmiştim ve tek başıma çok da keyif almıştım.
Ama bir yol arkadaşı bulabilirseniz tabi ki daha da keyifli olabilir.

Kazasız turlar.

five

Tepki
0
@Gurkan Genc

Merhaba Gürkan,

Hala ağustos ayı içinde yapmak için bi düşüncen varsa, ben de doğu karadeniz için bir tur yapmak istiyorum. Konuşabiliriz.

sebo

Üye
Tepki
39
Arkadaşlar öncelikle düşünceniz için sizi kutlamak lazım.Böyle bir tura cesaret etmek bile başlı başına bir olay.Eğer kesinleştirirseniz forumda değerli Karadeniz'li abilerimiz var.Onlardan fikir ve yardım alabilirsin.Umarım en kısa zamanda gerçekleştirirsiniz.Başarılar.

Gurkan Genc

Aktif Üye
Tepki
850
Bisiklet
Kron
Agustos ayında degıl fakat eylul ayının sonunda bu turu gerceklestırdım
6 gunde bartından ıstanbul a vardım.. gun gun kac kılometre yaptıgım ve nerelere ugradıgım alt da yazıyor .. Amasra-Ereglı ve Agva da bazı olumsuzluklardan oturu pansıyonda kaldım

Bartın - Amasra 30km
Amasra - Filyos 78 km
Filyos - Ereğli 88 km
Ereğli - Karasu 90 km
Karasu - Ağva 106 km
Ağva - İstanbul / Sarıyer 118 km

Gurkan Genc

Aktif Üye
Tepki
850
Bisiklet
Kron
Bu turun ustune ufak yfak bır kac tur daha yaptıgım sonrasında GPA 3 e de katıldım .... Sımdıkı Hedefım cok daha buyuk Onumuzdekı Nısan veya mayıs ayında Ankara - Çin Sponsorlar pesınde kosturuyorum kesınlestıgınde onun baslıgınıda acacagım ...

Ahmet Bolgi

Forum Bağımlısı
Tepki
776
@Gurkan Genc

bu azimle siz yaparsınız gibi geliyor bana. sansınızda bahtınızda açık olsun. ilk yazıyı görünce bende aha karadeniz turuna buldum ekibi diye düşünmüştüm . siz yapmışsınız bile. bende istanbul-sarp düşünüyorum . 2 etapta olabilir. ist-samsun, samsun -sarp.

Gurkan Genc

Aktif Üye
Tepki
850
Bisiklet
Kron
Bu arada hala Dogu Karadenız bolgesını bıtırmedım .. Eger çin e gurcıstan uzerınden gıtmeye karar verırsem benım ıcın ufukta hala bır dogu karadenız turu gozukmekte onuda aradan cıkarmıs olurum .. Bartın dan Artvın' e kadar

Tepki
3
merhaba. ben gelmek isterim:=) o yollarıda avcumun içi gibi bilirim :) karadenizliyim zaten. ve ankara da yaşıyorum. beraber çıkabiliriz yola:D

Tepki
1.359
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Bende Karadeniz turu yapmak istiyorum Gürkan abi. 200km çok iyi değerler..

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gürkan şu an Dünya turunda olmasaydı sanırım sizinle karadeniz turuna da çıkardı;inşalla dönüşte.Konulara dahil olurken bir zahmet tarihlerine de bakalım.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
2009 yılının hortlayan konusu :)

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Ben düşünüyorum bu yaz Ahmet kardeşim. Düşünürsen. Ya temmuz bası (30 haziran-8 temmuz) ya da temmuz sonu (28 temmuz-5 ağustos) Tek çıkmayı düşünüyordum çünkü 120 km\gün ü geçemem. Ama birini bulursam daha güzel olur tabi.

MossoM

Daimi Üye
Tepki
462
İsim
Cihan D.
Bisiklet
Mosso
Demek ki dünya turu da başlangıçta sıradan bir yurt içi turuyla başlıyormuş. Acaba ben de yapabilir miyim diye merak ediyorum şu an..

Devenez ce que

Daimi Üye
Tepki
983
İsim
Murat
Bisiklet
Kron
Ankara'dan Kızılcahamam'a gidiş dönüş için "yol arkadası olmadan bu tarz bır mesafenın tehlıkelı olacagını anlamıs oldum" diyen adam şimdi tek başına Dünya'da gitmediği yer kalmadı. Helal olsun. Gelişim ve ilerleme için en iyi örnek heralde :)

Son Selim

Daimi Üye
Tepki
482
İsim
Selim A.
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
7 Temmuz 2009 tarihindeki paylaşımında, "200 km yol yaptım turan gunesden baslayıp.. 1 gun ıcınde fena bır performans degıl" diyen demir atlı adam'ın resmi sitesindeki anlık bilgi:

46 ülke, 2145 gün, 74.518 km