Karadeniz turu notları ve fotoğrafları

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Selamlar!! 3-11 Temmuz arası yaptığımız Orta Karadeniz turunun notları ve fotoğrafları aşağıda bulunan linkte bir word belgesi şeklinde. İsteyen açar isteyen download edebilir. Yalnız belgeyi görmeniz için word veya wordpad olması gerekiyor. Umarım beğenirsiniz :)

Scudo
T

Tuğrul

Misafir
Arkadaşlar Yavuz harika bir yazı yazmış ve resimler çekmiş.Bence herkezin okuması ve arşivinde bulundurması lazım.Karadeniz turu için harika bir rehber.

Bu harika döküman için çok teşekkür ederiz Yavuz.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
sanırım sitede bi sorun var...yada benim bağlantıda...
çözemedim bu işi.dosya inmiyor...

bandwidth quota has been exceeded

yakdag

Üye
Tepki
3
Selam Dostum,
eminim cok güzel bir tur olmuştur, fakat içeriği göremediğim için yorum yapamıyorum.

Dosyayı bana maillersen rapidshare de bir ortam hazırlayabiilrim, yada sende yapabilirsin bunu, sonra buraya linkini gönderirsin..

Merakla bekliyorum..
Sewgiler..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Teşekkürler. evet bazen sorun çıkıyor. Bazen bende giremedim. fakat sorun siteden kaynaklanıyor. Arada bir denerseniz girebilirsiniz. Bu arada dosyayı da mail ile gönderiyorum

Arkadaşlar sorun çözüldü. Alternatif bir link daha eklendi. Linki görmek için benim ilk yazdığım mesaja bakabilirsiniz...

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Dostum tekrar tebrik ederim, fotolarla da daha bi içim gitti :)
Ayrıca Yenice Bld. Başkanına da helal olsun, takdir ettim, bisikletçi dostuymuş demek, keşke her yörede böyle ilgili, misafirperver bisiklet dostlarımız olsa
turlarının devamı dileğiyle dostum.Hem ayağına hem eline sağlık ;)

izumi

Üye
Tepki
32
Yazinizi okudukca tura istirak etmis gibi hissettim .
Anlatimi pek guzel ,surukleyici fotograflarla da destekleyici bir yazi olmus.
Karadeniz turu yapacak olanlarin mutlaka okumasi ,sindirmesi gerektigini dusunuyorum.

Tesekkurler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok teşekkürler. Bu turdan gerçekten o kadar etkilendim ki hakkını verecek bir yazı yazmak istedim. Beğendiyseniz ne mutlu bana. :) Evet Fatih söylediğin gibi Yenice Belediye Başkanı'nın davranışı bizi hem şaşırttı hemde çok mutlu etti. hal böyle olunca Yenice'nin tanıtımını yapmak benimde boynumun borcu oldu. Keşke herkes bu kadar duyarlı olsa. Yalnız bir defa gitseniz eminim "az bile yazmışsın" dersiniz. Çünkü o bölge gerçekten kelimelerle ifade edilemeyecek kadar güzel. Bir de kanyon gezintisi sırasında fotoğraf çekebilseydik :(

T

Tuğrul

Misafir
Sevgili Yavuz,

Yenice ye yolun düşerse Belediye başkanı ile sohbet et ve resimlerini çek(Sadece başkanın değil Yenicenin de ) Bizde bunları Forumda Önemli haber olarak yayınlayalım ve tanıtımda bir katkımız olsun.Diğer forumlarada gönderebiliriz.

Selamlar

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
dosyayı indirdim ve vakit sıkıntısından ancak inceleme fırsatı buldum...
can-ı gönülden tebrik ederim.süper bir faaliyet ve faaliyet raporu olmuş..bulunamadığım için çok üzülüyorum...hep faaliyetlerin krallarını kaçırıyorum...

yedigöllere yapılacak faaliyet konusunda bilgilendirirsen bi çok maliyeti göze alıp katılmak niyetindeyim..
0 555 6318222

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Tuğrul,

Tamam hocam çok iyi olur. Biz bu hafta gitmeyi planlıyorduk ama rehberimiz Zonguldak'ta olunca Bolu-Yedigöller'e gitmeye karar verdik. Belediye Başkanı'yla zaten gittiğimizde de baya sohbet etmiştik. Kendisi bölgenin turizme katkıda bulunması, duyrulması ve bunun yanında doğal güzelliğinin korunması ile ilgili elinden geleni yapıyor. Bu nedenle o bölgenin gerçek değerini anlayabilen bizler gibi doğasever insanları ilçesinde görünce elinden gelen her türlü yardımı yapıyor. Haftaya bir sorun çıkmazsa gitmeyi düşünüyoruz. Sizleri de beklerim.

hhtatar

Daimi Üye
Tepki
102
Keyifle okudum.
Gezi, anlatım, fotoğraflar... Hepsi de muhteşemdi.
Yalnız, ben diğer arkadaşlarımın aksine bu tarz gezilerinizin devamını dileyemiyorum.
Çünkü, bu kadarı bile benim gezi hevesimi kırmaya yetti!
Bütün güzellikleri yaşadığınız ve bize yaşanmadık güzellik bırakmadığınız için sizi şiddetle kınıyorum. ;)

Hasan H. TATAR

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Eee ne yapalım biz de erken gelen oturur hesabı bir faaliyet yaptık. Sizler de biz geçmemişiz gibi davranın ve oralardan mutlaka en az bir defa geçin. O zaman "az bile yazmışsın" diyeceksiniz :)

siyu

Üye
Tepki
2
İsim
kazım
Bisiklet
Salcano
yazının okumak isterim ama içerikte hata var diyor başka altarnatif yol varmı dostum

• Beğen
Tepkiler: JusTiMe